Rıdvan Dilmen: Görünen Köy Kılavuz İstemez, Erol Bulut İle Olmuyor!

 Rıdvan Dilmen: Görünen Köy Kılavuz İstemez, Erol Bulut İle Olmuyor!
Okunuyor Rıdvan Dilmen: Görünen Köy Kılavuz İstemez, Erol Bulut İle Olmuyor!

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe’nin Göztepe’ye 1-0 mağlup olduğu karşılaşmayı yorumladı.

Ünlü yorumcu ve eski futbolcu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe’nin Göztepe’ye 1-0 yenildiği karşılaşmayı NTV’deki “%100 Futbol”da değerlendirdi.

Dilmen, Fenerbahçe’nin Erol Bulut’ta başarıya ulaşamayacağını iddia etti ve “Fenerbahçe oynadığı oyuna göre fazla puan aldı, bunu Erol hocaya yazdılar. Ben eleştirince de beni eleştirdiler. Ben Erol hoca başarılı olsun isterim ama görünen köy kılavuz istemez. Görülen şey öyle kritik yerde gelir ki Trabzon öncesi kredin kalmaz. Bazen iyi giderken, tırnak içinde, oyun değil puan geliyor sana.” dedi.

“EN BÜYÜK YARA”

Fenerbahçe’nin şampiyonluk yarışında alabileceği en büyük yarayı aldığını söyleyen ünlü yorumcu, “Fenerbahçe, evinde 3 puanı kaybetti. Göztepe’yi kutlarım. Son derece mücadele ettiler, 2’yi de bulabilir, maçı da kaybedebilirdi ama müthiş mücadele etti, iyi kontraya çıkmaya çalıştı. Fenerbahçe’nin de oyunu karambole çevirmesi ekmeğe yağ sürdü. Göztepe puan kaybetse, bu mücadelesine yazık oldu. Halil’in önlenemez yükselişi devam ediyor.” ifadelerini kullandı.

“HAKEMİN ETKİSİ YOK”

Hakemin maça etkisi olmadığını söyleyen Dilmen, “Hakemin oyuna ve skora etkileyici bir durumu olmadı. Belki birkaç kartta hatası vardı, hakemle falan bir mevzu yok, onu söyleyebiliriz.” şeklinde görüş belirtti.

“MESUT’A KÖTÜLÜK YAPMAYIN”

Mesut Özil hakkında konuşan Rıdvan Dilmen, “Mesut, Türkiye’nin gelmiş geçmiş en iyi transferlerinden biri, pırıl pırıl bir çocuk. Mesut’a da kötülük yapmayın. Bazen pazarlıklarla oynatırsın, ilk 45, son 45. Mesut’u skoru değiştireceğim diye oynatmak başka bir şey. Jardel başka, Mesut başka. Mesut’u tabii ki Ronaldo’nun oynadığı takımda, Arsenal’de de iyi frikikçiler vardır ama İspanya ve İngiltere’de toplam 5 golü yoktur. Yakın sağ çaprazdan olabilir. Frikik için ne olur Sosa’ya ver diye yalvardım.” dedi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın