Rıdvan Dilmen, Fener’in Yeni Hocasını Duyurdu

 Rıdvan Dilmen, Fener’in Yeni Hocasını Duyurdu
Okunuyor Rıdvan Dilmen, Fener’in Yeni Hocasını Duyurdu

Ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, 1-1 sona eren VavaCars Fatih Karagümrük-Fenerbahçe maçını değerlendirdi. Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörüyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu…

Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörüyle ilgili ise “Slaven Bilic olur mu, olur. Türkiye’de çalışmış, coşkulu. Entelektüel bir isim ama benim aklımdaki o değildi. Ben olsam parayı veririm kimsenin ‘gık’ diyemeyeceği birini getiririm.” dedi.

Rıdvan Dilmen’in konuya ilişkin açıklamaları:

– “Fenerbahçe, eğer Zeki hocayla falan devam ederse, Ali Bey de sıkıntı yaşar.”

– “Fenerbahçe ile Kenan Koçak görüştü mü, bilmiyorum. Önce Hamit Altıntop’un, ardından Nihat Özdemir’in açıklamaları var. Bu demeçleri niye verdiriyorsunuz? Burası Fenerbahçe, gelmek isteyen 50 tane hoca var. Buraya kimler geldi… Fenerbahçe bu durumda mı ya?”

– “Fenerbahçe’nin tartışılmaz bir teknik direktörü getirmesi lazım. Bundan sonra bir ileri bir geri gider takım. Coşkuyu ortaya çıkaracak birisinin olması lazım. Fenerbahçe, kendi sahasında Beşiktaş’a 4-3 kaybetti, Pancu’nun kaleye geçtiği maçta. Maçın ardından Fenerbahçeli taraftarlar, takımı alkışladı. Yeni teknik direktörün de o zamanki gibi coşkuyu ortaya çıkaracak birisi olması lazım.”

 “Löw gelecek mi, ben bilmiyorum. Yazılıyor falan ama ben bilmiyorum. Gelsin de istemem. Adanaspor ile küme düşmüştü. Löw nereden çıktı. Fenerbahçe’nin gündeminde Löw yok. Ben demiyorum, kendisi diyor.”

– “Slaven Bilic olur mu, olur. Türkiye’de çalışmış, coşkulu. Entelektüel bir isim ama benim aklımdaki o değildi. Ben olsam parayı veririm kimsenin ‘gık’ diyemeyeceği birini getiririm.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın