Rıdvan Dilmen Fenerbahçe’nin 3 Transferini Açıkladı

 Rıdvan Dilmen Fenerbahçe’nin 3 Transferini Açıkladı
Okunuyor Rıdvan Dilmen Fenerbahçe’nin 3 Transferini Açıkladı

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Çaykur Rizespor-Fenerbahçe maçı sonrası Sarı-Lacivertlilerin transfer gündemine dair çarpıcı açıklamalar yaptı.

TRT Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe’nin Çaykur Rizespor galibiyetini değerlendirdi. Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe’nin gelecek sezon planlamasıyla ilgili de konuştu:

“ARDA RESİTAL YAPTI”

“Çok ciddi bir kalite farkı ve kalite farkı var. Son 16 gol attı Fenerbahçe. Öncelikle yüksek moral ve motivasyonla formla, 10. saniyede pozisyon yiyor 35. saniyede kırmızı çıkıyor. Son haftalarda jübile maçı oynar gibi Rizespor. Dolayısıyla İsmail hoca da istim üstündeydi zaten. Arda adeta resital yaptı. Devrede çıkmayın sakın stattan dedi tribünlere resmen, TV başındakilere de kapatmayın televizyonlarınızı dedi.”

“GUARDIOLA’NIN ÖĞRENCİSİ OLUR”

“Hiç top kaybetmedi Arda. Kaybetmediği toplar da basit toplar değil. 9 resmi gol attım ben toplamda. Bana da attırırdı gol. Arda Saygıner adeta. Semih Saygıner nasıl kleps çeker topa, Arda aynı onu çekiyor. Kısa atsa olmaz, uzun atsa olmaz. Öyle bir dokunuyor ki topa. Riskse risk, ne varsa oynuyor. Guardiola’nın talebelerinden biri olur. Temennimiz dünya çapında bir oyuncu olması”

TRANSFER İHTİYACI

“Fenerbahçe’nin santrafora ihtiyacı var. Ligin en çok gol atan takımı şuanda belki ama son 3 deplasmanda attın 16 tanesini. Enner Valencia bence çok yetenekli ama Fenerbahçe için daha önde oyuncu olmalı. 4-3-3 oynayacaksanız orta sahaya da ihtiyaç var. Stopere ihtiyacın yok. Ben her türlü sol bek de alırım. Sola bir sol bek alırım ama. Fenerbahçe önümüzdeki sezona en hazır ikinci takım Trabzonspor’dan sonra”

“SİL BAŞTAN OLURSA BU SEZONU ARARLAR”

“Yeni hoca gelip sil baştana giderse Fenerbahçe bu sezonu arar. Kaymak gibi takım, 3-4 tane rütuş. Beşiktaş’ta 14 tane oyuncunun sözleşmesi bitiyor. Galatasaray’da ne olacak belli değil. En çok seyirci ortalaması Fenerbahçe’de şu anda.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın