Rıdvan Dilmen Beşiktaş Maçı Sonrası Transfer Ateşi Yaktı…

 Rıdvan Dilmen Beşiktaş Maçı Sonrası Transfer Ateşi Yaktı…
Okunuyor Rıdvan Dilmen Beşiktaş Maçı Sonrası Transfer Ateşi Yaktı…

Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, Beşiktaş’ın sahasında Denizlispor’u 3-0 mağlup ettiği maç hakkında konuştu.

“DENİZLİSPOR ÇOK KÖTÜ TAKIM DEĞİL”

Denizlispor’un hep iyi olmasını isteriz, şu anda düşme hattında. Ekonomik olarak biraz destek görse çok kötü takım değil. Bu maçı 3-1 de bitirebilirdi ama bunu Beşiktaş istedi, böyle olsun diye. 20 ile 40 arasında 2’den 5’e çıktılar, hop 3 yaptılar. 2. yarıda yeniden 2’ye döndüler.

“MUSTAFA YUMLU’NUN SAKATLANMASI DENGEYİ BOZDU”

20 ile 40 arasında çok tempolu ve acımasızca oynadılar. Mustafa Yumlu’nun sakatlanması da dengeyi bozdu. Rodallega, yaşına rağmen ligin standartlarında kuvvetli bir oyuncu.

“HAKEM MİS GİBİ MAÇ YÖNETTİ”

Hiç hakemlik bir durum olmadı, en fazla 10 kez düdük çaldı, mis gibi maç yönetti. VAR’daki arkadaşlar da doğru yerlerde devreye girdi.

“ERSİN DESTANOĞLU’NA AVRUPA’DAN TALİPLER VARMIŞ”

Rüştü, Volkan derken, öyle bir kaleci ordusu geldi ki… Ersin Destanoğlu da bunlar arasında aday. Avrupa’dan da talipler varmış.

“TÜRKİYE’DE EN POZİTİF OYNAYAN TAKIM BEŞİKTAŞ”

Hızla devam eden bir takım, yüksek moralli. Tekrar dinlenme şansı olacak, rakipleri daha dinlenmedi. Arada dinlenmek bir avantajdır. Anlattığımız takım Real Madrid değil ama Türkiye’de en pozitif enerjiyle oynayan takım Beşiktaş.

“TÜRKİYE’DE HÜCUM TAKIMLARI ŞAMPİYON OLUR”

Türkiye’de genelde hücum takımları şampiyon olur, savunma yaparak zor bitirirsiniz. Hücumlar size bazen savunma yaptırır. Aboubakar, Larin, Ljajic, hücumcu Atiba, N’Koudou ama 2. yarıda beğenmediğimiz Beşiktaş’a karşı 1 hücum var.

“BEŞİKTAŞ ŞAMPİYONLUĞUN EN BÜYÜK FAVORİSİ”

Beşiktaş şampiyon olur olmaz, füze yerleşmiş, düğmeye basılmış. Beşiktaş şampiyonluğun en büyük favorisi. Futbolu en iyi oynayan takım Beşiktaş.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın