Rıdvan Dilmen, 2 transferi duyurdu!

 Rıdvan Dilmen, 2 transferi duyurdu!
Okunuyor Rıdvan Dilmen, 2 transferi duyurdu!

Rıdvan Dilmen’in Ümraniyespor-Fenerbahçe maçı sonrası yaptığı transfer açıklamaları gündem oldu. Fenerbahçe’de gönderilecek ve transfer yapılacak mevkilere değinen Rıdvan Dilmen, isim vererek öneride de bulundu.

Rıdvan Dilmen Fenerbahçe’nin kritik galibiyeti sonrası transfere dair çok çarpıcı açıklamalar yaptı. Başarılı futbolcu için “Çift haneli rakamlar veriliyorsa hiç düşünmeden satın” diyen Rıdvan Dilmen, bir kez daha kaleci transferine değindi ve bu kez isim vererek öneride bulundu.

RIDVAN DİLMEN: HİÇ DÜŞÜNMEDEN SATIN

Rıdvan Dilmen Fenerbahçe’nin Ümraniyespor’u 2-1 mağlup ettiği karşılaşma sonrası Sarı-Lacivertlilerin transfer gündemine dair konuştu. Attila Szalai’yi eleştiren Rıdvan Dilmen “Çift haneli rakamlar veriliyorsa hiç düşünmeden satın” ifadelerini kullandı.

RIDVAN DİLMEN’DEN FENERBAHÇE’YE KALECİ ÖNERİSİ

Öte yandan Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe’nin mutlaka kaleci transfer yapması gerektiğini söyledi. Altay Bayındır’ın formsuzluğuna dikkat çeken ünlü yorumcu, Sarı-Lacivertlilere transfer önerisi de yaptı. Rıdvan Dilmen, Galatasaray’ın eski kalecisi Inaki Pena’nın transfer edilebileceğini belirtti.

SAMET AKAYDIN’A ÖVGÜ

Arda Güler ve Miha Zajc’ın daha fazla süre alması gerektiğini belirten Rıdvan Dilmen, Jesus’un Arao ısrarına da anlam veremediğini dile getirdi. Ünlü yorumcu, Samet Akaydın’a övgüler yağdırdı ve “7-8 yıl Fenerbahçe’de oynayacağını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın