Radamel Falcao’nun Sırrı Ortaya Çıktı

 Radamel Falcao’nun Sırrı Ortaya Çıktı
Okunuyor Radamel Falcao’nun Sırrı Ortaya Çıktı

Galatasaray’a geldiği günden bu yana sürekli sakatlık yaşayarak bir süre görev alamayan Falcao geri dönüşü ile tüm gözleri üstüne topladı.

Hedefi Dünya Kupası

Milliyet’ten Nevzat Dindar’ın haberine göre; Yüksek maliyeti ve sakatlıkları ile sürekli gündem olan, devre arasında ABD’ye gitmesi beklenen ve istenen Kolombiyalı forvetin, Galatasaray’da kalmak istemesindeki gerçek hedefin 2022 Dünya Kupası olduğu ifade edildi.

Kolombiya İle Final Yapacak

35 yaşındaki forvetin, Kolombiya ile birlikte bu şampiyonaya katılarak final yapmayı amaçladığı dile getirildi. Falcao’nun bu nedenle “emeklilik” yaşama niyeti yok.


Galatasaray’a Borcunu Ödemek İstiyor

Tecrübeli golcünün bir diğer motivasyon kaynağı ise Galatasaray’a borcunu ödeme isteği… Taraftarın sevgisi ve kulübün fedakârlığı nedeniyle Falcao’nun sarı-kırmızılılara borcunu ödemek için çok istekli olduğu dile getirildi.

Baskıyı Azalttı

Kolombiyalı, yüzde 100 hazır olmadan sahaya sürülmedi. İyileşmesine rağmen haftalarca kadroya bile alınmadı. Terim, “Ne zaman tam olarak kendini hazır hissedersen o zaman oynarsın” diyerek, futbolcusunun üzerindeki baskıyı azalttı.

Muhammed’e öğretiyor

Galatasaray’ın golcülerinden Radamel Falcao 1986 doğumlu, Mustafa Muhammed ise 1997’li… Muhammed’den 11 yaş büyük olan Falcao’nun Mısırlı oyuncuya deneyimlerini aktarması büyük takdir görüyor. Mustafa’nın da öğrenmeye ve kendini geliştirmeye çok hevesli olduğu belirtiliyor.

İdmanları Kaçırmadı

Yoğun bir çalışma dönemi geçiren, sabahları güne fitness ile başlayıp antrenmanları kaçırmayan Kolombiyalı golcü böylece ligin final periyoduna hazır olarak girdi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın