Rachid Ghezzal’ın Menajeri İstanbul’a Geliyor!

 Rachid Ghezzal’ın Menajeri İstanbul’a Geliyor!
Okunuyor Rachid Ghezzal’ın Menajeri İstanbul’a Geliyor!

Yeni sezon için çalışmalara devam eden Beşiktaş’ta önemli gelişmeler yaşanıyor..

Performansıyla beğeni toplayan siyah-beyazlılar ‘da kiralık olarak forma giyen Rachid Ghezzal gündemde olmaya devam ediyor.

Siyah-beyazlılar ile olan kiralık sözleşmesi biten 29 yaşındaki futbolcu için Galatasaray da teklif yaptı.

Sezonun yıldızları arasında yer alan Cezayirli için kıyasıya bir transfer yarışı yaşanıyorken , yıldızın menajerinin İstanbul’a geleceği öğrenildi.

Sarı-Kırmızılı kulübün teklifini dinleyen  Rachid Ghezzal’ın menajeri Anouri Fazuli Beşiktaş’la masaya oturacak ve daha sonra oyuncusuyla birlikte teklifleri değerlendirecek.

Fazuli ile yapılacak pazarlıklarda Cezayirli kanat oyuncusuna 3 yıllık kontrat ve sezon başına 2.5 milyon Euro maaş teklif edilecek.

Teklif paketinde Süper Lig şampiyonluğu ve Şampiyonlar Ligi için bonuslar da yer alacak. 29 yaşındaki futbolcu, bir an önce bu görüşmelerin neticelenmesini beklerken Leicester City konusunda  Beşiktaş yönetimine kendisinin de yardımcı olmaya çalışacağını aktardı.

Yeniden yükselişe geçtiği siyah-beyazlı takımda kalmak isteyen Ghezzal, Suudi Arabistan’dan gelen yıllık 4 milyon Euro maaşlı sözleşme teklifini ise geri çevirdi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın