Rachid Ghezzal Yarışı Alevlendi!

 Rachid Ghezzal Yarışı Alevlendi!
Okunuyor Rachid Ghezzal Yarışı Alevlendi!

Süper Lig’de geçen sezonun flaş ismi Rachid Ghezzal’ın   yeni sezonda hangi takımda forma giyeceği merak konusu oldu. Sezonun bitmesinin ardından Leicester City’e dönen Ghezzal için Galatasaray ve Beşiktaş   transfer savaşı veriyor. İşte transferde önde olan kulüp ve konuşulan rakamlar…

SERDAR SARIDAĞ – NEVZAT DİNDAR 

Beşiktaş ve Galatasaray’ın yaptıkları teklif ortaya çıkarken Leicester City, Süper Lig deviyle transfer konusunda anlaşmaya vardı.

BEŞİKTAŞ’TAN GHEZZAL’A 2.25 MİLYON EURO 

Siyah-beyazlılar çifte şampiyonlukta büyük payı bulunan Cezayirli yıldıza ilave bonuslar hariç senelik net 2 milyon 250 bin euro önermişti.

Yönetim bu teklifin üzerine çıkmazken Ghezzal’ın 3 milyon euro istediği ve indirime yanaşmadığı belirlendi. Siyah-beyazlıların takım içi maddi dengeleri bozmamak için teklifi artırmadığı öğrenildi.

Galatasaray’ın ise Teknik Direktör Fatih Terim’in istediği Ghezzal konusunda somut adımlar attığı ortaya çıktı. Sarı-kırmızılı yönetim yetenekli oyuncuyla 2.8 milyon eurodan 3+1 senelik anlaşma sağlandı.

4 MİLYON EURO ÖDENECEK 

Cim-Bom, Leicester City ile de 4 milyon euro bonservis konusunda el sıkışırken, ödeme planı için görüşmeler başladı.

“BU PARAYI VERİRSEK…” 

Rachid Ghezzal ve menajeriyle yapılan görüşmelerde ilerleme sağlayamayan Beşiktaş’ın alternatif arayışlarına başladığı öğrenildi. Cezayirli yıldıza senelik 3 milyon euro ödemek istemeyen siyah-beyazlılar mali kriterlerinden taviz vermeyecek. Yöneticilerin kendi aralarında yaptıkları son değerlendirmede, “Ghezzal’a bu parayı verirsek, takımda şampiyonluğa katkı sağlamış diğer oyunculara ne diyebiliriz? Örneğin bu kadar fedakarlık yapmış bir Rosier’e ne yanıt vereceğiz” ifadelerini kullandıkları belirlendi

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın