Rachid Ghezzal Beşiktaş’ta!

 Rachid Ghezzal Beşiktaş’ta!
Okunuyor Rachid Ghezzal Beşiktaş’ta!

Yeni sezon için sıkı şekilde çalışmalarına devam eden Beşiktaş’ta sıcak transfer hareketliliği yaşanıyor. Geçtiğimiz sezon ki başarısını devam ettirmek isteyen teknik direktör Sergen Yalçın çok titiz davranıyor.

Beşiktaş yönetimi şampiyonlukta katkısı olan yıldızları elinde tutmak için çabalamaya devam ediyor. Ve nihayetine Beşiktaş mutlı sona yakınlaştı.

Beşiktaş yönetimi, Rachid Ghezzal  transferinde mutlu sona ulaştı. Siyah beyazlılar, yıldız oyuncunun bonservisini  Liecester’dan aldı. 

Kara Kartal forması ile geçen sezon 8 gol, 18 asistlik performans sergileyerek şampiyonlukta önemli pay sahibi olan  yıldı oyuncu Ghezzal ile tekrardan renkleri bağladı.

Beşiktaş’ta uzun süren görüşmeler sonunda Rachid Ghezzal’ın transferi tamamlandı. A Spor’un haberine göre; siyah-beyazlılar, İngiliz kulübüyle 3 milyon Euro karşılığında anlaşmaya vardı. Beşiktaş, Cezayirli kanat oyuncusunu hafta içinde İstanbul’a getirterek resmi sözleşmeyi imzalatacak.

Leicester ile sezon başı kampına katıldığı için hazır durumda olan Ghezzal, yetişmesi durumunda ligin ilk haftasında forma giyebilir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın