Rachid Ghezzal: Beşiktaş’ta Kalmak İstiyorum”

 Rachid Ghezzal: Beşiktaş’ta Kalmak İstiyorum”
Okunuyor Rachid Ghezzal: Beşiktaş’ta Kalmak İstiyorum”

Beşiktaş’ın Cezayirli yıldızı Rachid Ghezzal, So Foot’a çok özel açıklamalar yaptı. özel açıklamalarda bulundu.

ŞAMPİYONLUK İÇİN SABIRSIZIM

“Şampiyonluk için sabırsızlanıyorum. Sezona başındaki durumumuza bakınca, hikaye daha da güzelleşiyor. Müthiş bir uyum yakaladık, birlikte iyi işler yaptık, bugün lideriz ve bunu hak ediyoruz. Sezonun sonu stresli olabilir. Galatasaray’a mağlup olduk ama bu kaybettiğimiz ilk derbi. Hala öndeyiz ama şimdi işi bitirip, bu büyük kupayı kazanmalıyız.

BEŞİKTAŞ’TA KALMAK İSTİYORUM

“Gol atmaktan ve gol attırmaktan büyük zevk alıyorum. Beşiktaş’ta kalmak istiyorum; çünkü kariyerimde devamlılık ve istikrar arıyorum. Beşiktaş ve Leicester City bir anlaşmaya varmak zorunda; transfer sürecinde tek belirleyici ben değilim.

SERGEN YALÇIN’IN BENDE EMEĞİ ÇOK

“Beşiktaş’a gelmeden önce Sergen Yalçın’ı tanımıyordum ancak kendisinin bir Türk futbolu efsanesi olduğunu öğrendim. Bana saha içerisinde oyunun anahtarını verdi ve bana ne kadar güvendiğini gösterdi. Bu noktaya ulaşmamda Sergen Yalçın’ın çok büyük bir payı olduğunu söylemeliyim.”

İSTANBUL’A AŞIĞIM

“İstanbul’a aşık olduğumu söylemeliyim. Ailem, İstanbul’da çok mutlu ancak kısıtlamaların İstanbul’dan tam anlamıyla yararlanmamızı engellediğini söylemek zorundayuım. İstanbul, tarihsel olarak çok zengin bir şehir, sürekli ziyaret edilebilecek yerleri keşfediyorsunuz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın