Phillip Cocu’nun Prensi Fenerbahçe İle Anlaştı

 Phillip Cocu’nun Prensi Fenerbahçe İle Anlaştı
Okunuyor Phillip Cocu’nun Prensi Fenerbahçe İle Anlaştı

Phillip Cocu’nun Fenerbahçe’ye kazandırdığı Ferdi Kadıoğlu, sarı lacivertli takımla yeni sözleşme imzalaya hazırlanıyor.

2018 yılında Phillip Cocu’nun isteğiyle 1,4 milyon euro karşılığında NEC Nijmegen’den transfer edilen Ferdi Kadıoğlu’nun sözleşmesi sezon sonunda bitiyordu. Akıbeti merak edilen Ferdi Kadıoğlu, Sarı-Lacivertlilerle yeni kontrat konusunda anlaşma sağladı. Phillip Cocu’nun Fenerbahçe’ye kazandırdığı oyuncu, 5 yıl daha Sarı-Lacivertli formayı sırtına geçirecek.

Fanatik’in haberine göre 2018’de başkan olan ve takımın başına Phillip Cocu’yu getiren Ali Koç, Hollandalı hocanın ısrarlarıyla genç yıldızı transfer etmişti. 22 yaşındaki oyuncu, ilk 3 sezonunda beklediği şansı bulamadı.

FERDİ KADIOĞLU İLE 5 YILLIK ANLAŞMA TAMAM

Ferdi bu sezon ise yaptığı patlamayla dikkatleri üzerine çekti. Ferdi’nin sözleşmesinin sezon sonunda bitecek olması, Avrupa’dan birçok takımın kendisini takibe almasına neden oldu. Genç futbolcunun her geçen gün talipleri artıyor.

Yönetim, Ferdi Kadıoğlu ile 5 yıllık yeni sözleşmeye imza atmak için sözlü anlaşmaya vardı. Ancak iş bir türlü resmiyete dökülemedi. Bunun nedeni, Pereira’nın ayrılmasının ardından başlayan teknik adam arayışları ve ara transfer dönemindeki çalışmalar…

Yıldız oyuncu , Ferdi sabırsızlıkla imza için kulüpten kendisine gelecek daveti bekliyor. Sarı-Lacivertliler’in de kısa süre içerisinde bu işi bitirmeye hazırlandığı öğrenildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın