Pelkas’tan İddialı Sözler

 Pelkas’tan İddialı Sözler
Okunuyor Pelkas’tan İddialı Sözler

Fenerbahçeli futbolcu Dimitris Pelkas, Olympiakos maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında, iddialı sözler sarf etti.

Dimitris Pelkas ise yarın yapılacak mücadelenin her iki taraf için de çok önemli olduğunu belirterek, “Hiç şüphesiz ki biz buraya savaşmaya geldik. Fenerbahçe, oynadığı her maçı kazanmak için oynar. Yarınki maçta alınacak bir galibiyetin tur atlamak için çok büyük bir fırsat olacağını düşünüyorum.” diye konuştu.

“Sakatlık sonrası dönem benim için iyi değildi ama bana ne zaman şans verilirse elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım. Yarınki maç, benim için özel olacak çünkü Yunanistan’da oynadığım zaman onlarla büyük bir rekabet içindeydik. Yarın elimden gelenin en iyisini yapacağım.” şeklinde görüş belirtti.

“BU GALİBİYET BİZE İYİ GELDİ”

Pelkas, Süper Lig’de Galatasaray’a karşı aldıkları derbi galibiyetinin kendilerine büyük bir moral olduğunu dile getirerek, “Şu anda iyi bir durumdayız. Bu derbi galibiyetine ihtiyacımız vardı. Takımca kendi aramızda yaptığımız konuşmalarda da bu maçı unutmamız gerektiğini, bu maçın geride kaldığını ve yarınki maça odaklanmamız gerektiğini söyledik. Fenerbahçe yarıştığı tüm turnuvalarda ilk sırayı hedefler. Dolayısıyla biz de yarınki maça odaklanalım.” ifadelerini kullandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın