Pelkas Yuvadan Uçuyor

 Pelkas Yuvadan Uçuyor
Okunuyor Pelkas Yuvadan Uçuyor

Yunan yıldız Pelkas için yönetim transfer tahtasını açtı. Fenerbahçe, sözleşmesinin son senesine giren Dimitris Pelkas’ı iyi bir teklif gelmesi halinde satmayı planlıyor. Ancak Yunan yıldızdan herkesi ters köşeye yatıracak bir açıklama geldi.

Fenerbahçe’de gündem maddesi Dimitris Pelkas… Bu sezon yaşadığı sakatlıklar sebebiyle gözden düşen ve beklentileri karşılayamayan Yunan yıldız için sarı lacivertli kulüp harekete geçti.

DİMİTRİS PELKAS SATIŞ LİSTESİNDE

Sözleşmesinin son senesine giren Pelkas’ı iyi bir bonservis gelmesi halinde göndermeyi düşünen Fenerbahçe yönetimi, yeni sezon planlamasında da 28 yaşındaki oyuncuyu düşünmüyor. Başta Bologna olmak üzere İtalyan kulüplerinin kıskacında olan Pelkas için gelecek teklifler bekleniyor.

PELKAS’TAN TERS KÖŞE AÇIKLAMA

Geçtiğimiz sezonun yıldızlarından olan ancak bu sezon yaşadığı ağır sakatlıklar sebebiyle fazla forma şansı bulamayan Pelkas, her ne kadar yönetim tarafından gözden çıkarılsa da Fenerbahçe’de kalmak istiyor. Yıldız oyuncu Instagram hesabından yaptığı açıklamada, “Şimdi kafamızı boşaltmanın ve gelecek sezona hem fiziksel hem de zihinsel olarak hazırlanma zamanı” diyerek yeni sezonda Fenerbahçe’de kalmak istediğinin sinyalini verdi.

BU SEZON NE YAPTI?

Dimitris Pelkas bu sezon sarı lacivertli ekipte 33 maça çıkarken, 5 kez rakip fileleri havalandırdı. Ligde yalnızca 23 maça çıkabilen Yunan oyuncu, sakatlığı sebebiyle son 5 haftada kadroya giremedi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın