Pelkas İçin Karar Çıktı

 Pelkas İçin Karar Çıktı
Okunuyor Pelkas İçin Karar Çıktı

Geçtiğimiz sezon Süper Lig’de gösterdiği performansla Fenerbahçe’ni en etkili silahlarından biri olan Dimitris Pelkas , bu sezon beklentilerin bir hayli uzağında kaldı.

Eski teknik direktör Vitor Pereira ile yıldızı bir türlü barışmayan ve forma şansı bulmakta zorlanan Pelkas, İsmail Kartal döneminde formayı kapsa da, performansıyla takımını memnun edemedi.

Akşam’da yer alan habere göre; Vitor Pereira ile arası bozuk olan ve Portekizli teknik adamın ayrılığı sonrası uçuşa geçmesi beklenen Pelkas’ın bu hali herkesi şaşkına çevirirken, başarılı orta sahanın yönetimle de aranının açıldığı öğrenildi.

PELKAS YOLCU

Fenerbahçe, yönetimi, teknik heyetten aldığı rapor doğrultusunda Pelkas’ı satmaya karar verdi. 2023 yazında sözleşmesi bitecek olan ve 1 yıl da opsiyonu bulunan Yunan oyuncu için gelen teklifler değerlendirmeye alınacak, 28 yaşındaki oyuncu tatmin eden bir teklif gelmesi halinde kesin olarak satılacak.

Geçtiğimiz sezonun başında 2.2 milyon Euro’ya Fenerbahçe’ye transfer olan Yunan yıldız, o sezon Süper Lig’de 7 gol 8 asist yaparken, 2021-2022 sezonunda ise yalnızca 1 kez fileleri havalandırırken asiste imza atamadı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın