Ozan Tufan Yuvadan Uçuyor

 Ozan Tufan Yuvadan Uçuyor
Okunuyor Ozan Tufan Yuvadan Uçuyor

Fenerbahçe’nin gözden çıkardığı milli futbolcu Ozan Tufan, Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş ile anlaşmaya vardı.

Ozan Tufan Beşiktaş’la el sıkıştı! Fenerbahçe’nin kadro dışı bıraktığı Ozan Tufan, Beşiktaş’la prensipte anlaştı. Hatırlanacağı üzere Sergen Yalçın Siyah-Beyazlıların başındayken milli futbolcuyu çok istemiş ancak transfer son anda yatmıştı.

Beşiktaş’ta Sergen Yalçın’ın transfer hayali gerçekleşmek üzere. Fotomaç’ın haberine göre Siyah-Beyazlılar, Fenerbahçe’nin kadro dışı bıraktığı Ozan Tufan ile prensip anlaşmasına vardı. Sergen Yalçın, Beşiktaş teknik direktörlüğünü yürüttüğü dönemde Ozan Tufan’ın transferini istemiş, görüşmelerde son aşamalara kadar gelinmiş ancak transfer gerçekleşmemişti.

Galatasaray’ın da teklif götürdüğü Ozan Tufan, Beşiktaş’ta oynamak istediğini belirterek Sarı-Kırmızılıları reddetti. Watford’un küme düşmesinin ardından Fenerbahçe’ye döneceği ve ardından Beşiktaş’a transferinin resmiyet kazanacağı belirtildi.

Bu sezon Fenerbahçe ve Watford’da toplam 18 maça çıkan Ozan Tufan, gol veya asist katkısı yapamadı. Sarı-Lacivertlilerle 2023 yılına kadar sözleşmesi bulunan 27 yaşındaki futbolcunun güncel piyasa değeri 6,5 milyon euro.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın