”ORTALIKTA YANLIZ KALAN TERIM ” Fatih Altaylı’nın Galatasaray Yorumları!!!

 ”ORTALIKTA YANLIZ KALAN TERIM ”  Fatih Altaylı’nın Galatasaray Yorumları!!!
Okunuyor ”ORTALIKTA YANLIZ KALAN TERIM ” Fatih Altaylı’nın Galatasaray Yorumları!!!

Bloomberg HT’de yayınlanan Spor Saati adlı programda Fatih Altay ,Emin Çağlar’ın moderatörlüğünde spor gündemini Değerlendirdi.İşte Değerlendirme sonuçları;

Kulübü sahip çıkmıyor, ortalıkta yalnız bir adam ”Fatih Terim” var. yönetim sahip çıkmıyor. Hakemler de bunun farkında Fatih Terim de bunu bilerek orada o lafları etmeyecek… Haklı mısın? Haklısın. Ama haklı olmak haklı olmayı gerektirmiyor. Ne değişti? Takımı hırslandırmak… Ya o bir kere olur iki kere olur, her seferinde olmaz. Daha önce de benzer bir şey yapmıştı. Galatasaray o maçı 4-2 kazanmıştı ama bunu tekrarlama artık.” Fatih hocanın en yakınlarından biriyle Karagümrük maçı sonrası konuştum. Diyor ki ‘Ben yapayalnız bir adamım. Ben yalnız kalmam, etrafımda her zaman insan olur, hep kalabalığım ama beni bu kulüp, bu yönetim çok yalnız bıraktı, Diye dile getirmiş Hoca olarak iki tane güzel söz duyma hakkım yok. Eleştirirken çok rahat eleştiriyorlar, arkamdan çok rahat sallıyorlar ama iyi yaptığım bir şeyde, iyiye yakın yaptığım bir şeyde iyi bir söz duyma hakkım yok mu? Fatih Terim’sem iyi söz duyma ihtiyacım yok mu?’ diyor hoca.”

Bir kişi de lehimde konuşsun, savunsun. İki senedir kulübümden bir tek kişiden beni savunduğunu görmedim’ diyor. Haklı mı? Yüzde 100 haklı! Yüzde 100 haklı! Ortada iğrençleşmiş bir yönetim kurulu var!

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın