Onyekuru Beşiktaş’a

 Onyekuru Beşiktaş’a
Okunuyor Onyekuru Beşiktaş’a

Beşiktaş’ta gelecek sezonun transfer çalışmaları bütün hızıyla devam ediyor.

Sportif Direktör Ceyhun Kazancı’nın başında olduğu transfer harekatında listedeki isimlerin bazılarıyla önemli yol alındı. Bunlardan biri de Galatasaray’ın eski oyuncusu Henry Onyekuru.

Daha önce üç farklı dönemde G.Saray forması giyen Nijeryalı yıldız şu anda Yunanistan’da Olmpiakos için ter döküyor. Onyekuru’nun menajeriyle bir süre önce yapılan görüşmelerde “Bekleyin” cevabı alınırken, Beşiktaş yönetimi oyuncuyu kaçırmamak için elini çabuk tutuyor.

Galatasaray forması giydiği dönem taraftarların sevgilisi haline gelen Henry Onyekuru Beşiktaş’ın yeni teklifine olumlu yanıt verdi .

SOL KANAT ETKİSİZ KALDI

Geçtiğimiz günlerde yapılan yeni görüşmede Onyekur’nun Beşiktaş  formasını giyebileceği belirtildi. 25 yaşındaki oyuncu için 1,5 milyon euro yıllık ücret önerildi. Başakşehir’in de istediği Onyekuru için şu anda Beşiktaş’ın önerdiği yıllık ücretten fazlasını teklif eden olmadı.

Gözler şimdi  Yunan ekibi Olmpiakos’un ekibi Olympiakos’un oyuncu için vereceği karara çevrildi.  Beşiktaş yönetimi Larin’in ayrılacak olması, N’Koudou’nun sakatlıkları ve Kenan Karaman’ın yetersiz performansı nedeniyle  Onyekuru’yu ciddi bir alternatif olarak görüyor

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın