ÖNEMLİ GELİŞME !!! BAŞKAN MUSTAFA CENGİZ KONUŞTU…

 ÖNEMLİ GELİŞME !!! BAŞKAN MUSTAFA CENGİZ KONUŞTU…
Okunuyor ÖNEMLİ GELİŞME !!! BAŞKAN MUSTAFA CENGİZ KONUŞTU…

Bir sponsorluk antlaşmasında konuşan Galatasaray Başkanı Cengiz; Falco’nun Kırmızılı-Sarı takım için elinden geleni yapacağına inanıyorum dedi. Devre arasında gidip gitmiyeceği hakkında bilgisinin olmadığını söyledi.

Mustafa Cengiz’in açıklamaları ;

Biz Galatasaray olarak şeffafız. Açık, şeffaf davranalım. 6 milyon TL sadece kola veriliyor, 2020-2021 sezonu için. Minimum 4 milyon TL eşya parası için anlaştık. Bir tanesi açıkladı mı? Diğer sponsorlarımızın ne kadar verdiğini açıklıyoruz. Mahremiyetin ne olduğunu çok iyi biliyorum. Biz şeffafız. Diğer kulüplerde bunu örnek alsın.

Bazen 1 kişiyi alıyorsunuz, müthiş oynuyor. Bazen yerini değiştiriyorsunuz olmuyor.  Falco haysiyetli bir futbolcu. Kendine çok dikkat ediyor. Ben onun her anlamda Galatasaray’a katkı sağlayacağını düşünüyorum. Gereğini yapacaktır. Ocak ayında kalacak mı, gidecek mi? Bilmiyorum. Devre arasında Falcao ile ilgili her şey olabilir.

Bankalar Birliği ile görüşmelere devam ediyoruz. Sıkı bir süreç. Henüz imzalar atılmadı. Bazen 1 kişiyi alıyorsunuz, müthiş oynuyor. Bazen yerini değiştiriyorsunuz olmuyor. Göreve başladığımdan bu yana devamlı olarak hocamızla yönetim arasında problem varmış gibi gösterilmeye çalışılıyor. Bu konuyu hocamla da konuştuk. Bunu yapmayın, ben üzülüyorum. Medyumluk yapmayın. Hocamızla aramızda hiçbir sorun diye açıklamada bulundu.

Futbol ne kadar güzelleşirse bizim açıdan o kadar güzel olur. Futbolda bir sürü emsal var, “hakem öldürenler” gibi. Tüm Türk hakemlerine saygı duyuyorum. Hiçbirinin art niyetli bir biçimde hata yaptığına inanmıyorum. Sadece biraz formsuz olduğunu düşünüyorum.

Hocamızın yaptığı onların yanında çok daha az. Hocamız Fatih Terim, Türkiye’nin yetiştirdiği en büyük teknik direktör! Kimse alınmasın. Hocamızın Karagümrük maçında yaşadıkları, bazı emsalleri düşününce ve değerlendirince çok masum diye Açıklamalarda Bulundu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın