Ömer Faruk Beyaz’ın Yeni Takımı Belli

 Ömer Faruk Beyaz’ın Yeni Takımı Belli
Okunuyor Ömer Faruk Beyaz’ın Yeni Takımı Belli

Fenerbahçe’de geçtiğimiz günlerde kadro dışı kalan Ömer Faruk Beyaz, Bundesliga ekiplerinden Stuttgart ile anlaşmaya vardı.Genç oyuncunun menajeri Mehmet Eser, “Ömer Faruk Beyaz için en iyi adres Bundesliga’ydı.” diyerek 4 yıllık anlaşmaya vardıklarını duyurdu.

Spor Arena Dış Haberler; Süper Lig ekiplerinden  Fenerbahçe  forması giyen Ömer Faruk Beyaz  olaylı geçen son dönemin ardından sarı lacivertli takımdan ayrıldı ve Bundesliga ekibi Stuttgart   ile 4 yıllık anlaşma sağladı.

BILD’e konuşan Ömer Faruk Beyaz’ın menajeri Mehmet Eser, Alman temsilcisi ile 4 yıllık anlaşmaya vardıklarını ve bu süreçte Schalke, Borussia Dortmund, Hoffenheim, Barcelona ve Manchester United gibi birçok önemli takımı reddettiklerini açıkladı.

BİZE GÜVEN VERMEDİ

Stuttgart’ın Ömer Faruk Beyaz için sunduğu projeye de ayrı bir parantez açan Eser, “Kulüplerin geleceğe yönelik planlarını ve Ömer durumundaki genç oyuncuların takımdaki durumunu bilmek benim için kritikti. Bu tercihimin altında kesinlikle para yatmıyor. Fenerbahçe’de bir umut görmedik. Ömer’in süre alması için yeterli fırsatlar vardı ama teknik direktör hep diğer oyunculara güvendi. Önerilen 5 yıllık sözleşme dahil, bize sunulan projeler güvenilir görünmüyordu.” ifadelerini kullandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın