Olympiakos’dan Sonra Olan Oldu

 Olympiakos’dan Sonra Olan Oldu
Okunuyor Olympiakos’dan Sonra Olan Oldu

Süper Lig’de lider konumunda bulunan Fenerbahçe’de sıcak gelişmeler yaşanıyor. Bu sezon kaupyı alarak 7 senelik hasreti dindirmek isteyen Fenerbahçe yönetimi dikkatli adımlar atıyor…

Lig’in başından beri tüm maçlarda 90 dakika forma terleten  Luiz Gustavo, Vitor Pereira’nın gözdesi olmuştu . UEFA Avrupa Ligi’nde sahasında Olympiakos’a 3-0 kayıp ile dönülmesi ardından Fenerbahçe’de Luiz Gustavo kararı çıktı….

Fenerbahçe’de Vitor Pereira, Olympiakos maçında taraftarların yuhaladığı Luiz Gustavo kakarını verdi…

Olympiakos maçında ikili mücadelelere girmekten kaçındığı gözlemlenen ve top ayağına geldiğinde oyunu hızlandırmayıp takımı frenleyen Luiz Gustavo, Vitor Pereira tarafından ilk kez oyundan alındı. Yedek kulübesine ilerlerken taraftarlarca yuhalanan Luiz Gustavo’yla ilgili Vitor Pereira’dan sürpriz bir karar çıktı.

Forma Giyemeyecek

Luiz Gustavo’yu Süper Lig’de pazar günü oynanacak Kasımpaşa maçında dinlendirmeyi planlıyor. Bu sezon tüm maçlara ilk 11’de başlayan Luiz Gustavo, Kasımpaşa karşılaşmasında ilk kez forma giyinmeyecek

LUIZ GUSTAVO: SORUMLULUĞU ALIYORUM

Öte yandan Olympiakos maçı sonrası konuşan ve kötü oynadığını kabullenen Luiz Gustavo, “Takımın kaptanlarından biri olarak sorumluluğu alıyorum. Takıma istediğim gibi yardım edemedim. Bu maçın seviyesine çıkamadık. Kötü oynadık. Onlar da iyi oynayıp kazandılar” ifadelerini kullandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın