Oğulcan Ülgün’den Beşiktaş ve Galatasaray Yanıtı

 Oğulcan Ülgün’den Beşiktaş ve Galatasaray Yanıtı
Okunuyor Oğulcan Ülgün’den Beşiktaş ve Galatasaray Yanıtı

TFF 1. Lig ekiplerinden Altınordu’nun orta sahadaki önemli isimlerinden Oğulcan Ülgün, A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş’in hakkında söylediği sözlerin kendisini gururlandırdığını belirtti. Oğulcan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, A Milli Takımla ilgili hedeflerini ve kariyer planını anlattı.

22 yaşındaki futbolcu Şenol Güneş’in İzmir’e yaptığı bir ziyarette, “Oğulcan takip ettiğimiz oyunculardan biri, sürekli gelişim içerisinde. Türk futboluna ve milli takıma uzun süre hizmet edecektir.” sözlerinin kendisi için çok önemli olduğunu dile getirdi.

“Buraya 10 yaşımda geldim. İlk geldiğim de nasıl heyecanlıysam şu anda da içimde aynı heyecan var. Çünkü burası çok farklı, ben burada büyüdüm, burada eğitim aldım, hayatımı burada geliştirdim ve geliştirmeye de devam ediyorum. Hocalarımın, başkanımın bana güvenmesi çok önemli. Onların bu güveni beni de çok gururlandırıyor. Saha içinde onlar için de mücadele veriyorum. Tarif edilemez bir duygu yaşıyorum. Altınordu formasıyla çocukluğumdan beri buradayım. Altınordu formasıyla 100. maça çıkacak olmak beni çok onurlandırıyor, çok gururluyum. Hocamıza ve başkanımıza çok teşekkür ederim, bana bu forma altında şans verdikleri için.”

  • “Süper Lig’i basamak olarak kullanacağıma eminim, oradan Avrupa’ya nasipse gideceğime inanıyorum”

Tabii ki kulübümün menfaatleri doğrultusunda Süper Lig’e veya Avrupa’ya transfer olmak istiyorum. Kulübümü en iyi şekilde temsil etmek istiyorum. Süper Lig’i basamak olarak kullanacağıma eminim, oradan Avrupa’ya nasipse gideceğime inanıyorum. Avrupa’da oynamak istiyorum. Kendime yakın bulduğum ligler var, bu liglerde oynamak isterim.” ifadelerini kullandı.

Oğulcan, Altınordu A Takımı’yla ilk golünü bu sezon Beypiliç Boluspor’a attığını hatırlatarak, “Çok mutlu olmuştum. Belki de hayatımın en güzel anıydı. İlk golümdü, tarif edemedim. Hala o golü yaşıyorum. Maçtan sonra olsun çok mutluydum. Öz güvenim çok daha fazla yerine geldim. O golden sonra hissettiklerim tarif edilemez bir duyguydu.” şeklinde konuştu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın