Ocak Ayında Beşiktaş’a Bomba İsimler

 Ocak Ayında Beşiktaş’a Bomba İsimler
Okunuyor Ocak Ayında Beşiktaş’a Bomba İsimler

Süper Lig’de lider olmak için kıyasıya mücadele veren Beşiktaş’ta flaş gelişmeler yaşanıyor. Bir yandan mücadele için çaba sarf eden yönetim bir yandan da ocak ayında yapacağı takviyeler için kollarını sıvamış durumda.

Beşiktaş yönetiminin rotasında iki ayrı yıldız var….

 Başkan Ahmet Nur Çebi, hafta içinde TRT Spor’a yaptığı, “Cenk Tosun’a benim sözüm var. Çok da severim, katkı vereceğini de düşünüyorum. Ona sözümüz var, o isterse Beşiktaş ‘ta kapımız ona açık. Ocak ayında Kaan Ayhan ve Cenk Tosun transferleri için çalışacağız. Kaan Ayhan için bıkmadan, usanmadan kapıyı çalacağız. Şimdi birileri de devreye girebilir. Beşiktaş’a gelmek istiyor, biz de istiyoruz” açıklamasıyla taraftarı heyecanlandırmıştı.

Premier Lig ekibiyle sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan 30 yaşındaki golcü Cenk Tosun , yaşadığı sakatlık sonrası tekrar sahalara dönüş yapması bekleniyor. Milli futbolcunun, sezon sonunu da kulübü ile yollarını ayrıma ihtimal çok yüksek.

Geçen sezonun ikinci yarısında Cenk Tosun’u bedelsiz olarak Siyah- Beyazlılara kiralayan Everton’ın, Ocak’ta bedelsiz ayrılık konusunda tecrübeli oyuncuya zorluk çıkarması beklenmiyor.

Kaan İçin Devredeyiz….

Sezon başında İtalya Serie A ekibi Sassuolo’dan kadroya dahil etmek isteyen Beşiktaş yönetimi başarılı olamamıştı. Yıldız oyuncunun transfere sıcak baktığı halde Yeşil-Siyahlı yönetimin oyuncuyu takımda tutmakta ısrarcı olması sonrasında Kartal’ın planı Ocak ayına kaldı. Yıldız oyuncunun Babası Erol Ayhan ve yakın arkadaşı Kenan Karaman aracılığıyla Beşiktaş’a transfer olmaya olumlu baktığını bir kez daha ileten Kaan için Siyah-Beyazlı idarecilerin devre arasında şartları zorlaması bekleniyor.

Sassuolo’da bu sezon 3 maçta 98 dakika sahada kalan Kaan’ı hala takımda tutmak isteyen İtalyan kulübünün bu düşüncesi değiştirilmeye çalışılacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın