N’Koudou gidecek, Jeahze gelecek

 N’Koudou gidecek, Jeahze gelecek
Okunuyor N’Koudou gidecek, Jeahze gelecek

Georges-Kévin N’Koudou’yu gözden çıkaran Beşiktaş, deneyimli futbolcunun yerine gelecek ismi buldu.

Rıdvan Yılmaz’ı Rangers’a satan Beşiktaş’ta hazırlık maçlarında da görülen sol bek eksikliği teknik heyet ve yönetimin bu yöndeki çalışmalarının hızlandırılmasını sağladı.
Philippe Keny beklemeye alındı

Normalde Bandırmaspor’daki Philippe Keny’yi bitirmek isteyen siyah beyazlılar önceliği sol beke verince Senegalli oyuncuyu bir süre daha beklemeye aldılar.

N’Koudou yumuşadı

N’Koudou’yu kadroda düşünmeyen Valerien Ismael’in bu isteğinden sonra Sportif Direktör Ceyhun Kazancı, tecrübeli oyuncu ile görüşmelere başlamıştı.

Önce takımdan ayrılmak istemediğini söyleyen N’Koudou’nun kararında yumuşadığı ve bu sezonki alacağının büyük kısmı ve bonservisini alması halinde ayrılacağını Kazancı’ya bildirdi. Kamerunlu oyuncu ile görüşmelerin sona gelindiği bugün yarın fesih işinin biteceği belirtildi.

Bitince gelecek

N’Koudou’nun fesih işlemleri çözülür çözülmez siyah-beyazlılar hem kulübü hem de kendisiyle anlaştığı Hammarby takımının sol beki Mohanad Jeazhe’yi İstanbul’a getirtecek.

Oyuncunun maliyetinin düşük yaşının da genç olması tercih sebebi olarak görüldü.

Öte yandan, Iraklı oyuncu Mohanad Jeahze’nin Hammarby ile olan sözleşmesi 2023 yılına kadar devam ediyor. Geçen sezon 25 maçta sahaya çıkan sol bek oyuncu 2 gol ve 9 asist kaydederken 5 kez de sarı kart gördü.

Georges-Kevin N’Koudou’nun da Beşiktaş ile olan sözleşmesi 30 Haziran 2023 yılına kadar sürüyor. Tottenham’dan 4.5 milyon Euro bonservis bedeliyle transfer edilen 27 yaşındaki sol kanat oyuncusu siyah-beyazlı takım ile çıktığı 86 maçta 16 gol ve 8 asist ile oynadı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın