Nijerya Milli Takımı Afrika Kupası için İstanbul 1.Amatör Küme’den golcü çağırdı!

 Nijerya Milli Takımı Afrika Kupası için İstanbul 1.Amatör Küme’den golcü çağırdı!
Okunuyor Nijerya Milli Takımı Afrika Kupası için İstanbul 1.Amatör Küme’den golcü çağırdı!

İstanbul’da 1. Amatör Lig’de forma giyen genç futbolcu, ülkesinin Afrika U20 Futbol Şampiyonası kadrosunda yer aldı.

BEŞİKTAŞ’TA PHILIPPE COUTINHO SÜRPRİZİ!

Hakim Ziyech sık sık İstanbul ekiplerine yazılırken, bir anda Philippe Coutinho için Beşiktaş’ın harekete geçtiği iddiası gündeme düştü. Hakim Ziyech ile de adı geçen Beşiktaş’ın, Philippe Coutinho için nabız yokladığı ve 10 numara ile anlaşmak istediği söyleniyor. Görüşmeleri yürüten kişi ise Başkan Ahmet Nur Çebi! Geçen hafta İngiltere’ye giden Ahmet Nur Çebi’nin, Brezilyalı 10 numara ile görüşme gerçekleştirdiği gündemde.

HAKIM ZIYECH DERKEN PHILIPPE COUTINHO İLE GÖRÜŞÜLDÜ

Kadrosuna önemli takviyeler yapmak isteyen ve özellikle orta sahada ofansif anlamda fark yaratacak birini arayan Beşiktaş, bu sezon İngiltere’de aradığını bulamayan Philippe Coutinho’ya yöneldi. Brezilyalı yıldızın teknik kapasitesi gerçekten çok yüksek ve Beşiktaş yönetimi de bunun farkında. Esasen ise oyuncunun orta sahaya hücum anlamında sınıf atlatması bekleniyor.

135 MİLYON EURO ÖDENMİŞTİ

Yıldız oyuncunun Liverpool’dan Barcelona’ya transferi için tam 135 milyon euro ödenmişti. Daha sonrasında ise kariyeri düşüşe geçen ve eski günlerini ara ara hatırlatsa da tam anlamı ile istikrar yakalayamayan Coutinho, bu sezon Aston Villa forması ile 18 maça çıktı ve ne gol ne de asist katkısı yapabildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın