Nathan Redmond Beşiktaş’ta

 Nathan Redmond Beşiktaş’ta
Okunuyor Nathan Redmond Beşiktaş’ta

Beşiktaş’ın Dele Alli’den sonra Premier Lig’de Southampton forması giyen Nathan Redmond ile anlaştığı ortaya çıkı. İngiliz basınının duyurduğu habere göre; Nathan Redmond’un Dele Alli gibi İstanbul’a geleceği ve imzayı atacağı iler sürüldü.

Beşiktaş Dele Alli’nin akabinde Nathan Redmond’u da Premier Lig’den getiriyor. İngiliz basınının duyurduğu habere göre siyah-beyazlılar Fenerbahçe ve Galatasaray’ın da peşinde olduğu 28 yaşındaki futbolcu ve kulübüyle anlaşma sağladı.

DELE ALLİ EVERTON’DAN O SOUTHAMPTON’DAN GELİYOR
Edinilen bilgilere göre; ; Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray, Southampton forması giyen Nathan Redmond’u transfer etmek istiyordu.

David Ornstein imzalı haberde Beşiktaş’ın bir adım öne geçtiği ve hem Southampton hem de 28 yaşındaki kanat oyuncusu ile anlaştığı belirtildi. Dele Alli de Premier Lig ekiplerinden Everton’dan kiralanmıştı.

TERCİHİNİ BEŞİKTAŞ’TAN YANA KULLANDI
İddialara göre Nathan Redmond kararını verdi ve siyah-beyazlıları tercih etti. Beşiktaş ile anlaşmaya varan İngiliz futbolcunun Kara Kartal ile bir senelik sözleşme imzalayağı ileri sürüldü.

Bugün erken saatlerde Southampton antrenman sahasında takım arkadaşlarına veda eden Redmond’un, Çarşamba günü İstanbul’a geleceği ifade edildi.

RADMOND DEVLERİ REDDETTİ
Bournemouth, Wolverhampton ve Everton’ın da Redmond ile ilgilendiği ancak Avrupa’da transfer döneminin kapanması nedeniyle transferin gerçekleşmediği aktarıldı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın