Mustafa Muhammed, Zamalek’i Arayıp O Takımı Sordu!

 Mustafa Muhammed, Zamalek’i Arayıp O Takımı Sordu!
Okunuyor Mustafa Muhammed, Zamalek’i Arayıp O Takımı Sordu!

Zamalek kulübüne 1.5 senelik kiralık bedeli karşılığında 2 milyon dolar ödenerek kadroya dahil edilen Mostafa Mohamed için flaş iddia ortaya atıldı.

Atığı goller ile ilgileri üstüne toplayan Mısırlı golcü ile Premier Lig ekiplerinin ilgilendiği ileri sürülmüştü. Bu gelişmelerin 23 yaşındaki santrforu da harekete geçirdiği, Mustafa Muhammed’in bu konuyla ilgili gerçekleri öğrenmek üzere çaba gösterdiği ortaya çıktı.

Mısır’ın Akhbar Elyom gazetesinde yayınlanan habere göre Mustafa Muhammed, bonservisini elinde bulunduran Zamalek kulübünün yetkililerini arayarak onlarla bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Yıldız futbolcunun görüşmede Zamalekli yetkililerden, Crystal Palace’ın kendisi için kulübe bir teklif yapıp yapmadığını sorarak, İngiliz ekibinden Mısır ekibine ulaşan bir talep olup olmadığını öğrenmeye çalıştığı bildirildi.

Zamalekli idarecilerin ise konuyla ilgili Mustafa’ya yanıt olarak, kendilerine Crystal Palace kulübünden şu aşamada gelen bir teklif bulunmadığını ilettikleri belirtildi.

Galatasaray ile 6 lig maçına çıkan oyuncu 5 gol kaydetti. 1 gol de kupada atarak toplamda altı gole ulaştı.

Mustafa Muhammed için 4 milyon dolarlık da satın alma opsiyonu bulunuyor

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın