Mustafa Muhammed İle 4 Yıllık Bomba İmza

 Mustafa Muhammed İle 4 Yıllık  Bomba İmza
Okunuyor Mustafa Muhammed İle 4 Yıllık Bomba İmza

Galatasaray’ın Mısır takımından 1.5 yıllığına kiraladığı Mustafa Muhammed için hamle yapmaya başladı.

Galatasaray, Mustafa Muhammed sözleşme sonu 1 Temmuz 2022’yi beklemeyecek. Sarı kırmızılı ekip, geleceği parlak olan ve Avrupa devlerinin radarına giren Mustafa için bu yaz 4 milyon dolar ödeyecek. Zira, 2022 Dünya Kupası’nda Mısır’ın boy gösterme ve iz bırakma ihtimalinin yüksek olması nedeniyle bu tarih beklenmeyecek.

4 YILLIK YENİ SÖZLEŞME İMZALANACAK

Mustafa Muhammed’in tapusunu Zamalek’ten alacak olan Galatasaray, Mısırlı oyuncuyla da 4 yıllık yeni sözleşme imzalayacak. Galatasaray, ilk aşamada Mustafa Muhammed’in sözleşmesine serbest kalma maddesi koydurmamayı planlıyor.


MAAŞINA DA ZAM YAPILACAK

Kiralama sözleşmesinde yıllık 725 bin dolar maaşı olan Mustafa Muhammed için Galatasaray, 1.5 milyon euro seviyesinde bir maaş düşünüyor. Sarı kırmızılılar, bu maaşla birlikte Mısırlı yıldızı da en azından 2022 Dünya Kupası’na kadar elinde tutmayı planlıyor.

Galatasaray’ın önümüzdeki yıl Avrupa’da boy gösterecek ve ardından 2022 Dünya Kupası oynanacak

EN PAHALI SATIŞ REKORUNU KIRACAK

Kulüp tarihinin en pahalı satışını Badou Ndiaye’yi Stoke City’e 16 milyon euro karşılığı yapan Galatasaray, Muhammed ile birlikte bu rakamı da katbekat aşmayı planlıyor. Galatasaray’ın hedefi ise Sörloth’un bonservis bedeli olan 20 milyon euro’yu aşmak olacak.

Galatasaray forması ile 7 lig, 1 kupa maçına çıkan Mustafa Muhammed 6 gol atma başarısını gösterdi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın