”Mustafa Muhammed İçin Doğru Yer Galatasaray”

 ”Mustafa Muhammed İçin Doğru Yer Galatasaray”
Okunuyor ”Mustafa Muhammed İçin Doğru Yer Galatasaray”

“Goal.com/ar” sitesi, Mustafa Muhammed’in Galatasaray’a transfer sürecini ve muhtemel geleceğini değerlendirme altına aldı.

Haberde şu ifadeler kullanıldı: Muhammed için, “Zamalek’e geri dönmek için ağlayacaksın ama seni buraya tekrar kabul etmeyeceğiz. Zamalek’ten başka bir yerde başarılı olacağını mı düşünüyorsun?” gibi yorumlar yapıldı. Ancak Galatasaray serüveninin başlangıcı, bu sözleri söyleyenleri pek mutlu etmeyecek gibi duruyor.

BELKİ DE ŞANS ESERİ

Zamalek, Muhammed’i St.Etienne Kulübü’ne satmıştı. Ancak Fransızların, “Zamalek yöneticileri bizden transfer için komisyon istedi.” sözleri üzerine kapılar kapatıldı ve Muhammed, Galatasaray’a gönderildi. Zamalek, belki de şans eseri olarak Muhammed’e harika bir kariyerin kapılarını açtı. 

Mısırlı futbolcular için Türkiye, Avrupa’ya açılan en doğru kapı. Muhammed de doğru yerde.

“OPSİYONU KULLANACAĞIZ”

Galatasaray 2. Başkanı Albayrak, Mısır basınına, “Bu yıl 4 milyon dolarlık opsiyonu ödeyerek Muhammed’in bonservisini alacağız. Türkçe öğrenmeye başladı. Bana, ‘Baba’ diyor. Metin Oktay gibi oynuyor.” dedi.

CRYSTAL PALACE PEŞİNDE

Mısır basınında çıkan haberlere göre, İngiliz ekibi Crystal Palace, Galatasaray’ın başarılı forveti Mustafa Muhammed’i takip ediyor. Satın alma opsiyonu Sarı-Kırmızılı kulüpte bulunan futbolcu için yaz aylarında pazarlıklar başlayabilir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın