Mustafa Cengiz’den Avrupa Süper Lig Açıklaması

 Mustafa Cengiz’den  Avrupa Süper Lig  Açıklaması
Okunuyor Mustafa Cengiz’den Avrupa Süper Lig Açıklaması

Dünyada spor gündemine bomba gibi düşen Avrupa Süper Ligi’ne Türkiye’den Galatasaray’ın da dahil olacağı öne sürülmüştü. Başkan Mustafa Cengiz konu ile ilgili konuştu.

Real Madrid, Barcelona, Atletico Madrid, Liverpool, Manchester City, Manchester United, Arsenal, Chelsea, Tottenham Hotspur, Juventus, Inter ve Milan kulüplerinden yapılan ortak açıklamayla Avrupa Süper Ligi’nin kurulması kararı sonrası Türkiye’den de Galatasaray’ın turnuvaya dahil edileceği iddia edilmişti.

“ŞU AN RESMİ BİR TEKLİF YOK”

Yaşanan tüm bu gelişmelerin ardından konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, şu an için kendilerine gelen resmi bir teklif olmadığını belirtti.

Cengiz, “Galatasaray menfaatleri neyi gerektirirse onu yaparım. Tabii ki camianın izni ve onayı olmadan karar veremeyiz.

“PEREZ İLE AYRI BİR DOSTLUĞUMUZ VAR”

Avrupa’da bütün büyük kulüplerin başkanları benim yakın dostum. Özellikle Real Madrid Kulübü Başkanı Perez ile ayrı bir dostluğumuz var. Hatta bir maç sonrası torunum Mert’e hediye ettiği formayı unutamam. Dediğim gibi şu an için bize gelen resmi bir teklif yok. Böyle bir teklif gelirse camiamızın menfaatleri doğrultusunda hareket ederiz” diye konuştu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın