Mustafa Cengiz Fatih Terim’e Ateş Püskürttü.

 Mustafa Cengiz Fatih Terim’e Ateş Püskürttü.
Okunuyor Mustafa Cengiz Fatih Terim’e Ateş Püskürttü.

Süper Lig’de kıl payı şampiyonluğu rakibi Beşiktaş’a kaptıran Galatasaray’da olayalar durulmuyor.

Galatasaray Kulüp başkanı Mustafa Cengiz, gündeme dair açıklamalar yaparken Fatih Terim’e adette ateş püskürtü. bulundu.

Mustafa Cengiz’in açıklamaları şöyle:

Geçen sene olduğu gibi yine şampiyon olamadık. Bir golle şampiyon olamadık. İkinci defa kendi rekorumuzu egale ettik.“GALATASARAY VEFALI MI, FEDAKAR MI, NANKÖR MÜ? BUNLAR TEST EDİLECEK”

Önümüzdeki seçimler test seçimidir. Benim seçildiğim seçimler de tepki seçimidir. Kuruldakilerin belki yarısı beni tanımıyordu. Seçilince bir söz verdim, 5 ay sonra şampiyon dahi olsak seçime gideceğim diye. Bizi tercih ettiler sağ olsunlar ve biz göreve devam ettik. Bu seçim, bir tercih seçimi olmayacak, bir test seçimi olacak. Galatasaray vefalı mı, Galatasaray fedakar mı, nankör mü? Bunlar test edilecek.

“TERİM’E YANLIŞ AKTARMIŞLAR”

Sevgili Fatih Terim’e ‘Bodrum’a, Amerika’ya giderken bize ödetiyor’ diye bir şey demedim. Kendisine yanlış aktarmışlar. Kendisi de beni arayıp bunu sormadı.

Konuşulan her şeyi hocaya taşıyorlar ama yanlış taşıyorlar. Banda alın yahu, kaydedin konuştuklarımı öyle taşıyın. Bari doğru taşıyın.

“TERİM KENDİNİ BİZDEN ÜSTÜN GÖRÜYOR, BİZ BURADA EMANETÇİ GİBİYİZ”

Sayın hocanın üst başkan gibi bir konumu var sanırım. Kendini bizden üstün görüyor. Biz burada emanetçi gibi bir haldeyiz başkanlar olarak!

“TERİM DEDİ YA…”

Başkan olacaklar, ceplerini hazırlasınlar. Hoca (Fatih Terim) dedi ya ‘Hazırlık olun’ bunu kastetmedi tabii…

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın