Muslera’dan Kötü Haber!!!

 Muslera’dan Kötü Haber!!!
Okunuyor Muslera’dan Kötü Haber!!!

Yıldız kaleci Muslera’nın sahalara dönüşe gecikebilir.Geçtiğimiz sezon deplasmanda oynanan Çaykur Rizespor maçında sağ ayak tibia ve fibula kemiklerinde kırık tespit edilen Uruguaylı file bekçisi ameliyat edilmişti. Geçen sezonun kalan diliminde forma giyemeyen başarılı kaleci bireysel antrenmanlara başlamıştı fakat kötü bir haber daha geldi.

Pubis bölgesinden sakatlanan Muslera’nın kaleyi devralması biraz daha uzayacak gibi görünüyor. İşte detaylar.
Süper Lig’de 29 puanla zirvede yer alan Galatasaray’a Muslera’dan kötü haber geldi. Geçen sezon Çaykur Rizespor ile deplasmanda oynanan mücadelede ağır bir sakatlık yaşayan Uruguaylı kalecinin sağ ayak tibia ve fibula kemikleri kırılmıştı.

Geçtiğimiz haftalarda ise yeniden idmanlara başlayan deneyimli file bekçisi beklenen daha geç sahalara dönecek. 34 yaşındaki kalecinin ikinci yarının ilk haftalarını da kaçıracağı ifade ediliyor.

Süper Lig’de 29 puanla zirvede yer alan Galatasaray’a Muslera’dan kötü haber geldi. Geçen sezon Çaykur Rizespor ile deplasmanda oynanan mücadelede ağır bir sakatlık yaşayan Uruguaylı kalecinin sağ ayak tibia ve fibula kemikleri kırılmıştı. Geçtiğimiz haftalarda ise yeniden idmanlara başlayan deneyimli file bekçisi beklenen daha geç sahalara dönecek.

34 yaşındaki kalecinin ikinci yarının ilk haftalarını da kaçıracağı ifade ediliyor. Tedavi sürecine göre durumu takip edilecek olan Uruguaylı kalecinin, takımla antrenmanlara başlamasının şubat ayı ortasını bulabileceği belirtiliyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın