Muhammed Gümüşkaya, Fenerbahçe’den Ayrılıyor

 Muhammed Gümüşkaya, Fenerbahçe’den Ayrılıyor
Okunuyor Muhammed Gümüşkaya, Fenerbahçe’den Ayrılıyor

Fenerbahçe’de teknik direktör Jorge Jesus’un gelecek sezon kadro planlamasında düşünmediği Muhammed Gümüşkaya, yeniden kiralanıyor.

Jorge Jesus, Muhammed Gümüşkaya için kiralansın raporu verdi. Bu sezon başında Vitor Pereira ile çıkışa geçen ve daha sonra düşüşe geçen genç futbolcu, sezonun ikinci yarısını GZT Giresunspor’da kiralık olarak geçirmişti.

JORGE JESUS MUHAMMED GÜMÜŞKAYA’NIN BİLETİNİ KESTİ
Fenerbahçe’nin çiçeği burnunda teknik direktörü Jorge Jesus, kadrosunu şekillendiremeye başladı. Sarı Kanarya’yı Slavia Prag maçından beri takip eden Portekizli çalıştırıcı, takım ile ilgili raporunu Başkan Ali Koç’a sundu.

Muhammed Gümüşkaya’nın bu performansı ile yetersiz olduğunu düşünen deneyimli teknik direktör, genç futbolcunun kiralanmasının daha iyi olacağını belirtti.

JESUS’UN KARARI CAMİAYI İKİYE BÖLDÜ
Jorge Jesus’un Muhammed Gümüşkaya hakkında verdiği karar, camiada da fikir ayrılıklarına sebep oldu. Fenerbahçeli taraftarların bir kısmı oyuncunun takımda kalmasının doğru olacağını düşünürken diğer bir kısmı da, kiralanması gerektiğini söyledi.

GİRESUNSPOR MUHAMMED GÜMÜŞKAYA’YI YENİDEN İSTİYOR
Sezonun ikinci yarısını Giresunspor’da geçiren 21 yaşındaki futbolcu için yeşil-beyazlılar yeniden devreye girmeye hazır. Çotanaklar’da teknik direktör Hakan Keleş’in beğendiğini söylediği Muhammed Gümüşkaya için yeniden bir transfer teklifi yapılabilir.

Hakan Keleş, Muhammed Gümüşkaya için, “Ondan çok şey bekliyoruz, geçen sene de istiyordum, bu sene çalışma fırsatı buldum. Fenerbahçe’de çok fazla süre bulamıyordu. Burada da oyun süresini ayarlayarak takıma katmış olduk, o da uyum sağladı. Son maçtaki performansından da memnunum, bundan sonra performansını daha da yükseltmesi gerekiyor. Çünkü yetenekleri olan bir oyuncu, ondan çok şeyler bekliyoruz, inşallah takımımıza daha fazla katkı sağlayacak.” ifadelerini kullanmıştı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın