Muhammed Gümüşkaya Çatlağı

 Muhammed Gümüşkaya Çatlağı
Okunuyor Muhammed Gümüşkaya Çatlağı

Geçtiğimiz sezon Vitor Pereira ile kariyer zirvesini gören Muhammed Gümüşkaya, Westerlo’da kadro dışı bırakıldı.

Fenerbahçe altyapısından yetişen ve sonra Westerlo’ya transfer olan Muhammed Gümüşkaya, Belçika’da zor günler geçiriyor. Geçen yıl Vitor Pereira tarafından şans verilen ve performansı 21 yaşındaki genç futbolcu yükselişini sürdürememiş ve sezon sonu da takımdan gönderilmişti. Gümüşkaya Westerlo’da da kadro dışı kaldı.

MUHAMMED GÜMÜŞKAYA ZOR ZAMANLAR GEÇİRİYOR
Fenerbahçe’den ayrılarak büyük umutlarla Avrupa’ya açılan ve Belçika Ligi ekiplerinden Westerlo’ya transfer olan Muhammed Gümüşkaya yeni takımında büyük bir şok yaşadı.

Sadece 3 maçta forma giyebilen 21 yaşındaki futbolcu 5 maçta kadro dışı kaldı ve son haftaki Kortrijk mücadelesinde de kadroda olsa da forma şansı bulamadı.

VITOR PEREIRA’NIN GÖZBEBEĞİYDİ
Fenerbahçe’deki 2. döneminde Muhammed Gümüşkaya’yı takıma adapte eden Vitor Pereira genç futbolcu için övgü dolu sözler kullanmış ve taktik dizilişinde 21 yaşındaki isme bir hayli şans vermişti.

İsmail Kartal’ın gelişi ile Giresunspor’a kiralanan genç futbolcu geçtiğimiz sezonu 32 maçla tamamlayıp 3 gol 2 asistlik performans ortaya koymuştu.

MUHAMMED GÜMÜŞKAYA’NIN WESTERLO KARNESİ
21 yaşındaki genç orta saha oyuncusu Belçika’da 3 maça çıktı ve 1 gollük performans gösterebildi. Sadece 133 dakika sahada kalabilen Muhammed Gümüşkaya, henüz Westerlo ile ilk 11’de de şans bulamadı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın