Mostafa Mohamed’ın Menajeri Resmen Açıkladı…

 Mostafa Mohamed’ın Menajeri Resmen Açıkladı…
Okunuyor Mostafa Mohamed’ın Menajeri Resmen Açıkladı…

Zamalek’ten zorunlu satın alma opsiyonuyla kadrosuna aldığı   Mostafa Mohamed , Galatasaray’daki kariyerine müthiş bir giriş yaptı. Galatasaray’ın 4 milyon Dolar ödeyip satın alma opsiyonu bulunduğu Mostafa Mohamed için Mısır basını geçtiğimiz günlerde olay bir iddiada bulunmuştu.

DAHA YÜKSEK BEDELE BAŞKA TAKIMA… 

Mısır basınında çıkan haberlerde, Zamalek’in kiralık dönem boyunca oyuncuyu daha yüksek bir ücret karşılığında başka bir kulübe satabileceği iddia edilmişti.

4 MİLYON DOLARDAN FAZLA TEKLİF GELİRSE… 

Zamalek muhabiri Sarah Abdelbaky’nin iddiasına göre; Mostafa Mohamed için Zamalek’e 4 milyon dolardan daha fazla bir teklif gelirse Galatasaray, bu fiyattan Mısırlı golcüyü alması öncelikli olacak.

YÜZDE 15’LİK PAY ORTADAN KALKACAK 

Ancak, Galatasaray’ın 4 milyon dolara satın alma opsiyonu ise böyle bir teklif gelmesi durumunda geçersiz olacağı aktarılmıştı. Galatasaray, 4 milyon dolardan fazla bir ücreti ödeyip Mustafa Muhammed’i alırsa yüzde 15’lik sonraki satıştan pay da geçersiz hale gelecek

ÖNCELİK GALATASARAY’DA 

Zamalek’in 4 milyon dolardan daha yüksek bir teklif alması durumunda Galatasaray’da olan opsiyonu da geçersiz kılma hakkına sahip olduğu bilgisi de verilmişti Galatasaray, Mostafa Mohamed’i satın alma opsiyonuyla 1,5 yıllığına kiraladı. Oyuncunun kiralık transferi için 2 milyon dolar ödendi. Mısırlı golcünün satın alma opsiyonu Galatasaray’da.

MENAJERİNDEN FLAŞ AÇIKLAMALAR 

Mohamed’in Galatasaray’a katılmadan önce aldığı önemli teklifleri açıklayan menajer Christian Emile, 4.5 milyon Euro lük teklifin reddedildiğini açıkladı.

”BU FORMDA DEVAM ETMELİ” 

Emile, yaptığı konuşmada, “Mostafa Mohamed Sporting Braga’dan yaklaşık 4,5 milyon € tutarında bir teklif aldı. Önünde önemli bir örnek var, Mohamed Salah. O, sadece bireysel yeteneğinden değil, gol atma ve asist yeteneği sayesinde parlamayı başardı. Mostafa Mohamed de bu formda devam etmeli.” dedi.

AVRUPA’DAN TEKLİF ALDI 

Öte yandan Emile, konuşmasının devamında, “Mohamed, AEK başta olmak üzere başka Avrupa kulüplerinden de teklif aldı.” dedi.

25 MİLYON EURO İDDİASI 

Galatasaray’da çıktığı 4 karşılaşmada da gol sevinci yaşayan Mostafa Mohamed’în bonservisini alacak olan Galatasaray’ın Mısırlı golcünün sözleşmesine 25 milyon Euro’ya serbest kalır maddesi ekleyeceği iddia edilmişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın