Mostafa Mohamed Transferinin Tüm Detayları…

 Mostafa Mohamed Transferinin Tüm Detayları…
Okunuyor Mostafa Mohamed Transferinin Tüm Detayları…

Galatasaray’ın ara transfer sezonunda Mısır ekibi Zamalek’ten kadrosuna kattığı Mostafa Mohamed ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Oyuncunun menajeri Christian Emile, yaptığı açıklamada Mohamed’in transferine ilişkin konuştu. İşte detaylar…

MISIR BASININDAN OLAY İDDİA
Galatasaray’ın Zamalek’ten zorunlu satın alma opsiyonuyla kadrosuna kattığı Mostafa Mohamed, Sarı Kırmızılı takımdaki kariyerine müthiş bir başlangıç yaptı. Galatasaray’ın 4 milyon Dolar ödeyip satın alma opsiyonu bulunduğu Mostafa Mohamed için Mısır basını geçtiğimiz günlerde olay bir iddiada bulunmuştu.

DAHA YÜKSEK BEDELE BAŞKA TAKIMA…
Mısır basınında çıkan haberlerde, Zamalek’in kiralık dönem boyunca oyuncuyu daha yüksek bir ücret karşılığında başka bir kulübe satabileceği iddia edilmişti.

4 MİLYON DOLARDAN FAZLA TEKLİF GELİRSE…
Zamalek muhabiri Sarah Abdelbaky’nin iddiasına göre; Mostafa Mohamed için Zamalek’e 4 milyon dolardan daha fazla bir teklif gelirse Galatasaray, bu fiyattan Mısırlı golcüyü alması öncelikli olacak.

YÜZDE 15’LİK PAY ORTADAN KALKACAK
Ancak, Galatasaray’ın 4 milyon dolara satın alma opsiyonu ise böyle bir teklif gelmesi durumunda geçersiz olacağı aktarılmıştı. Galatasaray, 4 milyon dolardan fazla bir ücreti ödeyip Mustafa Muhammed’i alırsa yüzde 15’lik sonraki satıştan pay da geçersiz hale gelecek.

ÖNCELİK GALATASARAY’DA
Zamalek’in 4 milyon dolardan daha yüksek bir teklif alması durumunda Galatasaray’da olan opsiyonu da geçersiz kılma hakkına sahip olduğu bilgisi de verilmişti Galatasaray, Mostafa Mohamed’i satın alma opsiyonuyla 1,5 yıllığına kiraladı. Oyuncunun kiralık transferi için 2 milyon dolar ödendi. Mısırlı golcünün satın alma opsiyonu Galatasaray’da.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın