Mostafa Mohamed İçin İngiliz Kulübü Devrede…

 Mostafa Mohamed İçin  İngiliz Kulübü Devrede…
Okunuyor Mostafa Mohamed İçin İngiliz Kulübü Devrede…

Performansla kısa sürede taraftarların sevgilisi haline gelen Mısırlı golcü  dikkatleri üzerine çekti. İngiliz devi Mısırlı yıldız için harekete geçti.

 Galatasaray formasıyla çıktığı 5 maçta 4 kez gollerini fileye yollayan genç golcü için Galatasaray’ın planı ortaya çıktı.

Avrupa’nın Radarında 

Mostafa Mohamed, sarı-kırmızılılarda kısa sürede gösterdiği performansla Avrupa ekiplerinin radarına girdi.

Avrupa Kulüpleri Etken Oldu 

Galatasaray’ın Mostafa Mohamed’in bonservisi için hareket geçmesindeki en büyük etken Avrupa kulüpleri oldu. Kulüpler Yıldız ismin peşine düştü.

Crystal Palace Takipte 

Başta İngiltere Premier Lig ekibi Crystal Palace olmak üzere, Avrupa’da birçok kulüp 23 yaşındaki golcü futbolcu için takibe başladı.

Sezon Sonu Planı 

Öte yandan Crystal Palace’ın sezon sonuna kadar Mostafa Mohamed’i takip edeceği, raporların olumlu olması halinde, Mısırlı golcü için Zamalek ve Galatasaray ile görüşüleceği bilgisine ulaşıldı.

Albayrak: “Bonservisini Bu Yıl Satın Alacağız” 

Abdurrahim Albayrak “Temmuz 2022’ye kadar Mostafa Mohamed’i satın alabiliriz” dedikten sonra Mısır basınına yaptığı açıklamada “Bonservisini bu yıl satın alacağız” dedi.

Aslan Elini Çabuk Tutacak 

İngiliz ve İtalyan takımlarının gündemine gelen Mustafa Muhammed’i kaptırmak istemeyen Galatasaray’ın sezon biter bitmez opsiyonu kullanmayı düşündüğü ortaya çıktı.

4 Milyon Dolarlık Opsiyon 

Sarı-kırmızılıların 2 milyon dolar karşılığında 1,5 yıllığına kiraladığı Mostafa Mohamed için 4 milyon dolarlık opsiyon hakkı bulunuyor.

Zamalek Kulübü İcra Kurulu Üyesi İbrahim Abdullah, Mostafa Mohamed’in Galatasaray’a transferinde sözleşmesinde yer alan satın alma maddesinin aktif hale getirilmesinin detaylarını ve tarihini açıkladı.

31 Aralık 2021 tarihine kadar aktif hale getirmeli. 31 Aralık 2021 tarihine kadar 4 milyon dolar ödemeleri halinde Mostafa’nın bonservisine sahip olacaklar.

4 milyon dolardan fazla teklif gelirse… 

“Eğer Mostafa Mohamed için 4 milyon dolardan fazla bir teklif gelirse Galatasaray tarafı 4 milyon doların yukarısında ödeyeceği rakamla oyuncunu bonservisine sahip olabilecek. Eğer Galatasaray 4 milyon dolardan fazla teklif yapmazsa oyuncu Zamalek’e geri döner ve Zamalek diğer teklifleri değerlendirir.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın