Mostafa Mohamed İçin Bomba İddia!

 Mostafa Mohamed İçin Bomba İddia!
Okunuyor Mostafa Mohamed İçin Bomba İddia!

 Mısır basını Sarı-Kırmızılı ‘da attığı goller ile tüm ilgileri üzerine toplayan Mostafa Mohamed ile ilgili flaş bir iddia ortaya attı.

Yükselen form grafiğinin ardından Mısırlı golcü ile Premier Lig ekiplerinin ilgilendiği ileri sürülmüştü.

YÖNETİCİLERİ ARAMIŞ

Bu gelişmelerin 23 yaşındaki santrforu da harekete geçirdiği, Mustafa Muhammed’in bu konuyla ilgili gerçekleri öğrenmek üzere çaba gösterdiği ortaya çıktı.

Mısır’ın Akhbar Elyom gazetesinde yayınlanan habere göre Mustafa Muhammed, bonservisini elinde bulunduran Zamalek  kulübünün yetkililerini arayarak onlarla bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

“CRYSTAL PALACE TEKLİF YAPTI MI?”

Yıldız futbolcunun görüşmede Zamalekli yetkililerden, Crystal Palace’ın kendisi için kulübe bir teklif yapıp yapmadığını sorarak, İngiliz ekibinden Mısır ekibine ulaşan bir talep olup olmadığını öğrenmeye çalıştığı bildirildi.

Zamalekli idarecilerin ise konuyla ilgili Mustafa’ya yanıt olarak, kendilerine Crystal Palace kulübünden şu aşamada gelen bir teklif bulunmadığını ilettikleri belirtildi.

6 lig maçına çıkan oyuncu 5 gol kaydetti. 1 gol de kupada atarak toplamda altı gole ulaştı.

Zamalek  kulübüne 1.5 senelik kiralık bedeli karşılığında 2 milyon dolar ödenerek kadroya dahil edilen Mustafa Muhammed için 4 milyon dolarlık da satın alma opsiyonu bulunuyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın