Miralem Pjanic’tan Ayrılık Açıklaması

 Miralem Pjanic’tan Ayrılık Açıklaması
Okunuyor Miralem Pjanic’tan Ayrılık Açıklaması

Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Miralem Pjanic, siyah-beyazlılardaki geleceğine ilişkin konuştu.

BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplayan Miralem Pjanic, “Takım arkadaşlarım da puan durumundan dolayı çok mutsuz. İyi bir takımımız olduğunu biliyoruz ve daha iyi yerlerde olacağımıza inanıyoruz. Maç maç giderek önümüzdeki her maçta 3 puan almak istiyoruz. Şubat, mart gibi durumumuza bakarak gelecek için neler yapabileceğimizi konuşuruz.” diye konuştu.

Ligde ve kupada başarılı olmak istediklerini aktaran Pjanic, “Şu anda kupalara odaklanmış durumdayız. Önümüzdeki Türkiye Kupası ve ardından Süper Kupa maçımız var. Sezon uzun, lig bitmiş değil. Elimizden geldiğince puanları toplamak istiyoruz. Hedefimiz hem kupada hem ligde başarılı olmak.” ifadelerini kullandı.

“TAKIMIMIZIN ÖZ GÜVENİ YERİNE GELMEYE BAŞLADI”

Henüz tam formuna ulaşmadığını kaydeden siyah-beyazlı oyuncu, “Kendimi daha iyi hissediyorum. Kötü bir sakatlıktan döndüm. Dönmem gerekenden daha önce döndüğümü söyleyebilirim. Takımın bana ihtiyacı olduğu için normalden hızlı davrandım. Tam form seviyemde değilim ama zamanla iyiye gidiyorum. Şu anda hocamızla bir şeyleri düzeltmeye çalışıyoruz. Kötü bir süreçten çıktık. Takımımızın öz güveni yerine gelmeye başladı.” şeklinde konuştu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın