Miha Zajc Yuvadan Uçuyor

 Miha Zajc Yuvadan Uçuyor
Okunuyor Miha Zajc Yuvadan Uçuyor

Fenerbahçe’de teknik direktör Jorge Jesus’un gözüne giremeyen Miha Zajc, Orta saha rotasyonunda 5.sıraya girdi.

Fenerbahçe teknik direktörü Jorge Jesus, Miha Zajc’a adeta sırt çevirmiş durumda. Jesus; Crespo, Mert Hakan, İsmail Yüksek ve Arao’dan sonra Zajc’ı 5. seçenek olarak belirlemiş durumda. Takımın genç yıldızı Arda Güler de Portekizli hocanın gözüne girebilmiş değil.

JESUS’TAN MİHA ZAJC’A VİZE YOK

Fenerbahçe’de Jorge Jesus, kafasındaki ideal kadroları netleştirirken, bazı futbolcuların ise daha çok çalışması gerektiğini hem öğrencilerine hem de kamuoyuna gösterdi. Ligde geride kalan 7 karşılaşmada; 4 galibiyet, 1 yenilgi, 2 de beraberlik alan Sarı Lacivertliler’de; Zajc, Arda Güler ve Emre Mor, kendilerine son haftalarda pek yer bulamıyor.

Portekizli teknik adam, Arda Güler ile ilgili birtakım değerlendirmelerde bulundu. Arda’yı oyun sistemine uygun bulmayan Portekizli teknik adam fizik olarak da yetersiz görüyor.

ZAJC DA YETERSİZ

Arda’nın toplu oyunda her ne kadar iyi olsa da topsuz oyundaki performansından memnun olmayan Jesus, genç futbolcunun daha iyi olması gerektiğini düşünerek çalışmalarını bu yönde sürdürüyor. Öte yandan Sarı Lacivertli takımdaki bir diğer kayıp ise Miha Zajc. Sloven futbolcunun fizik ve kondisyonunu yeterli bulmayan Jesus; Crespo, Mert Hakan, İsmail Yüksek ve Arao’dan sonra 5. seçenek olarak bekleyişini sürdürüyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın