Miguel Crespo’nun yerine harika transfer!

 Miguel Crespo’nun yerine harika transfer!
Okunuyor Miguel Crespo’nun yerine harika transfer!

Fenerbahçe’nin başarılı ismi Miguel Crespo transferin de gözdesi konumunda. Başta Atletico Madrid olmak üzere birçok Avrupa ekibinin radarında olan oyuncunun sezon sonunda takımdan ayrılması bekleniyor.

Fenerbahçe’de Miguel Crespo dönemi sona eriyor. Transfer edildiği ilk dönemde büyük eleştiri alan ancak ilerleyen süreçte kalitesini ispatlayan Portekizli orta saha, transferin de gözdesi oldu. Birçok kulübün teklif sunduğu Miguel Crespo’nun transferi sezon sonuna kaldı.

MIGUEL CRESPO’NUN TALİBİ ÇOK

Başta Atletico Madrid olmak üzere Avrupa’dan bazı talipleri olan Miguel Crespo’nun transferi ocak ayında da gerçekleşmemişti. Yapılan teklifler Fenerbahçe’nin beklentisinin altında kalırken, sezon sonunda transferle ilgili somut adımların atılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

MIGUEL CRESPO’NUN YERİNE GELECEK İSİM ŞİMDİDEN BELLİ

Fenerbahçe’nin Miguel Crespo’nun yerine transfer etmeye hazırlandığı o isim Jose Cifuentes. 23 yaşındaki futbolcu MLS’te sergilediği skorer kimliğiyle dikkat çekiyor. ABD liginde toplam 80 maça çıkan başarılı oyuncu 13 gol, 13 asistlik istatistiğiyle göze çarpıyor.

SERBEST KALMA BEDELİ 4 MİLYON DOLAR

Fenerbahçe, serbest kalma bedeli de olan oyuncuyu satın alma opsiyonuyla kiralamak istiyor. Los Angeles FC ise 4 milyon dolarlık bedelin ödenerek transferin gerçekleşmesini talep ediyor. Görüşmeler tam gaz sürerken konuyla ilgili orta yol bulunması durumunda transfer gerçekleşecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın