Michy Batshuayi’den Şampiyonluk Sözleri

 Michy Batshuayi’den Şampiyonluk Sözleri
Okunuyor Michy Batshuayi’den Şampiyonluk Sözleri

Beşiktaş’ın başarılı golcüsü Michy Batshuayi önemli açıklamalarda bulundu. 27 yaşındaki futbolcu, siyah-beyazlı takımdaki günleri, hedefleri ve Şampiyonluk yolundaki hedeflerinden bahsetti.

TRT Spor’a konuşan Mich Batshuayi ;  Devler Ligi’nde gruplarda aldıkları 2 yenilgiye rağmen tur şanslarının sürdüğünü söyledi. “Ajax maçından dolayı üzgünüm. Özellikle atamadığım golden ötürü. O gol olmalıydı, iyi bir başlangıç olabilirdi bizim için. Elimizde olan oyuncularla elimizden geleni yaptık. Ben hala takıma güveniyorum, hocamız da bize güveniyor. Hala şansımız olduğunu düşünüyorum. Milli ara sonrasında çok çalışarak arkadaşlarımızın da dönmesiyle tüm maçları galibiyetle tamamlamak istiyoruz” dedi.

Ortam Çok Güzel
Kevin N’Koudou’nun da burada olması benim için bir fırsattı. Bilmem gereken her şeyi anlattılar bana. Benim de kariyerimde ihtiyacım olan Beşiktaş gibi büyük bir kulüpte oynamaktı. Transfer sürecinde çok mesaj aldım, etrafımdaki herkes çok fazla mesaj aldı. O sevgi benim için büyüleyiciydi. Karar verirken çok da fazla düşünmedim. Burada çok sevgi gördüm. Aile ortamı var, herkes mutlu. Ben bu tarz bir sevgiyi, ilgi ve alakayı çok yerde görmedim. Şu an düşündüğüm tek şey önümüzdeki maç. Galip gelip, milli ara öncesi moral bulmak istiyoruz.

Hedefime Odaklamış Haldeyim
Tamamen hedefe odaklanmış durumdayım. Geleceğimle ilgili sezon sonunda konuşuruz. Ben iyiyim, takımımız da iyi. Sağlık ekibimiz bizimle ilgileniyor. Hepimiz iyi hissediyoruz.


Oyuncaklarımı buraya getirmedim. Buradaki tek oyuncağım futbol topu. Boş zamanlarımda  Call of Duty oynuyorum.

“SERGEN HOCAYI ÇOK SEVİYORUM”
Teknik direktör Sergen Yalçın’a için ise ; “Hocanın kalitesi, topa ilk dokunuşu harika gerçekten. Çok büyük bir futbolcu olduğu izlediğim videolarda belliydi. Sergen Yalçın’ı çok seviyorum, çok büyük bir karakter. Benden beklentisi var ve bu hoşuma gidiyor” şeklinde konuştu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın