Michy Batshuayi’den Çok Özel Açıklamalar

 Michy Batshuayi’den Çok Özel Açıklamalar
Okunuyor Michy Batshuayi’den Çok Özel Açıklamalar

Beşiktaş’ın yıldız oyuncusu Michy Batshuayi , Beşiktaş Dergisini ekim sayısına çok özel açıklamada bulundu.

Beşiktaş’ta yeni olmasına rağmen kısa zamanda sergilediği performans ile taraftarının gönlünde yer alan oyuncunun özel açıklamaları;

Taraftarlarımız gerçekten çok coşkulu ve çılgın. Çok büyük bir taraftar kitlemiz var. Maçlarda desteklerini asla esirgemiyorlar. Her zaman yanımızdalar. İyi günde kötü günde hep birlikte olduğumuzu bana hissettiriyorlar. Ben de bu sevginin karşılığında onlara en iyisini vermek için mücadele ediyorum.

Böyle bir sevgi dünyanın başka hiçbir yerinde yok. Her yerde karşılaşamayacağınız bir sevgi bu. Herkesin sevgisini hissetmek benim için çok değerli. Sevenleri hayranlıkla izliyorum.

“ŞAMPİYON OLMAK İSTİYORUM”

Şampiyon olan Chelsea’den bir diğer şampiyon olan Beşiktaş’a geldiniz. Şampiyon takımda olmak size neler hissettiriyor?

Çok güzel bir duygu. Çok güzel bir his. Bir futbolcu olarak bu hissi tarif etmem mümkün değil. İngiltere’de şampiyonluğu yaşadım; Beşiktaş’ta da bu duyguyu tatmak istiyorum. Sezonu takip eden taraftarlarımız ile birlikte şampiyonluklar yaşamak en büyük hedeflerimin arasında.

Beşiktaş olarak hedeflerimiz her zaman çok yüksek. Yüksek olması da çok normal. Çünkü çok yükseklerde uçan, üst seviyelerde olan bir takımız

“UMUDUMUZU KAYBETMEDİK”

İç sahadaki ilk Dortmund maçımız taraftarlarımız ile birlikte evimizde oynadığımız müthiş ve büyük bir maçtı. Ama deplasmanda oynadığımız Ajax maçı için aynı cümleleri söyleyemeyeceğim. Çünkü çok fazla eksik futbolcumuz vardı. Bizi olumsuz anlamda etkiledi. Yine de umudumuzu kaybetmedik. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Hedeflerimizden şaşmadık. Sağlam adımlarla devam ediyoruz. Beşiktaş için her zaman her şey çok güzel olacaktır.

İstanbul’u sevdiniz mi?

İstanbul çok güzel bir şehir. Rüya şehir de denebilir. Fakat maalesef üzülerek söylüyorum ki maç trafiğinden dolayı pek fazla gezme şansım olmadı. Çok yoğun bir programda maç oynuyoruz. En kısa zamanda İstanbul için vakit ayıracağım. Tarihini, güzelliklerini ve gezilecek yerleri çok merak ediyorum.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın