Metin Öztürk: “Terim’in adı tribüne verilsin!”

 Metin Öztürk: “Terim’in adı tribüne verilsin!”
Okunuyor Metin Öztürk: “Terim’in adı tribüne verilsin!”

Galatasaray Kulübünde genel kurul için başkan adaylığını açıklayan Metin Öztürk, kulüp üyeleriyle bir araya geldi. Aday listesinde bulunan isimlerle Renaissance Polat İstanbul Hotel’de düzenlenen kahvaltıda kulüp üyeleriyle buluşan Öztürk, proje ve hedefleriyle ilgili açıklama yaptı.

İlk yapacağımız icraat Fatih hocamızla oturup, üç yılda neler yapacağımızı plana dökmek . Amacımız onun elini güçlendirmek. Galatasaray zaten bir yıldızlar topluluğu. Her zaman ihtiyaçlara göre yeni yıldızlara ihtiyacı olacaktır. Ana hedefimiz Galatasaray’ın ekonomisini de dikkate alarak taraftarı heyecanlandıracak yeni yıldızları devreye sokmak, eldeki futbolcuların parasını zamanında ödemek, bataklığa benzeyen sahalarla Galatasaray’ı bir daha karşı karşıya bırakmamak.” diye konuştu.

Seçilmeleri halinde teknik direktör Fatih Terim ile önemli başarılar kazanacaklarını aktaran Öztürk, “Alex Ferguson’un adı Manchester United’da tribüne veriliyorsa, Fatih Terim’in ismi neden tribünde değil? Niye benim rakibimin stadının ismi Fatih Terim? Beni rahatsız eden Fatih Terim adının bir statta olması değil, Galatasaray tribününde olmamasıdır. Fatih Terim hoca bu üç yıl içinde bizimle beraber büyük başarılara imza atacaktır. Çünkü biz ona konfor sağlayan alanda olacağız. Rakiplerini ezen bir Galatasaray izleyeceğiz. Üç sene sonra ben tekrar aday olmayacağım.” değerlendirmesinde bulundu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın