Mesut Özil’in Yeni Mesleği Şaşırttı

 Mesut Özil’in Yeni Mesleği Şaşırttı
Okunuyor Mesut Özil’in Yeni Mesleği Şaşırttı

Fenerbahçe’de geleceği belirsizliğini koruyan Mesut Özil’in futbol kariyeri sonrası profesyonel bir e-spor oyuncusu olabileceğini öne sürüldü.

Jorge Jesus’tan da ret yiyen Mesut Özil’in Fenerbahçe’deki geleceği tartışma konusu oldu. Yıldız futbolcunun menajeri Erkut Söğüt, oyuncusun sarı-lacivertlilerdeki geleceği ve futbol sonrası ne yapacağı gibi merak edilen soruları yanıtladı.

The Telegraph’ta yer alan röportaja göre Erkut Söğüt, Mesut Özil’in Fenerbahçe’den başka bir takımda oynayacağını düşünmediğini ve başka bir kulüp aramaktansa emekli olma olasılığının daha yüksek olabileceğini belirterek, “Artık başka bir kulüpte futbol oynayacağını düşünmüyorum. Bunu göremiyorum. Sadece Fenerbahçe hepsi bu.” dedi.

MESUT ÖZİL VE E-SPOR
Mesut Özil’in futbolu bıraktıktan sonra profesyonel bir e-spor oyuncusu olabileceğini de söyleyen Erkut Söğüt, “Dürüst olmak gerekirse Fortnite’da gerçekten çok iyi ve bir gün turnuvalarda rekabet ederse şaşırmayacağım. M10 Esports adlı bir takımı var ve oyuncuları var.” ifadelerini kullandı.

MESUT ÖZİL MARKASI
Mesut Özil’in futbol haricinde ticari açıdan getirisine de değinen Erkut Söğüt, “Mesut Özil ile ilgili insanların unuttuğu bir şey var; onun sadece futbolda değil, ticari alanda da büyük olması. Yani Mesut forma satışları açısından Arsenal’in yüzüydü. Marka haline gelen sadece birkaç istisnai oyuncu var. Premier Lig’deki birçok oyuncu çok iyi oyuncular, şu anda Mesut’tan daha iyi, iyi futbol oynuyorlar ama marka değiller. İnsanlar onları pek umursamaz.” sözlerini dile getirdi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın