Mesut Özil ilk Maçına Ne Zaman Çıkacak?

 Mesut Özil ilk Maçına Ne Zaman Çıkacak?
Okunuyor Mesut Özil ilk Maçına Ne Zaman Çıkacak?

Fenerbahçe’nin dünyada gündem yaratan transferi Mesut Özil, sarı-lacivertli formayı giymek için sayılı günleri kaldı.

Türkiye’ye geldikten sonra korona virüs kuralları gereği eşi ve çocuğuyla birlikte karantinaya giren Mesut Özil’in bu süresi doldu.

Mesut’un cumartesi günü yapılan corona virüsü test sonucu negatif çıkarken, gözler bugünkü sonuçlara çevrildi. Mesut’un bugünkü test sonucu da negatif çıkarsa yıldız isim sarı-lacivertlilerle ilk antrenmanına bu akşam Samandıra’da çıkacak.

Mesut Özil’in, merakla beklenen imza töreninin ise Kayserispor karşılaşmasından sonra yapılması planlanıyor. Fenerbahçe kulübü, Mesut’a önümüzdeki salı günü eşi benzeri görülmemiş bir imza töreni yapmayı arzuluyor..

Mesut konusunda tüm ayrıntılara dikkat eden Fenerbahçe’nin, Arsenal’den yıldız oyuncunun hem sağlık hem de performans raporlarını aldığı ortaya çıktı.

Teknik direktör Erol Bulut, Mesut Özil’in idmanlara başlamasının ardından dünyaca ünlü futbolcusunu 2 hafta içinde maçlarda yavaş yavaş oyuna sokarak, onu takıma ısındırmak istiyor.

Mesut için konulan hedef ise 6 Şubat Cumartesi günü Kadıköy’de oynanacak Galatasaray derbisi. Mesut’un mümkün olan en maksimum süreyi bu dev kapışmada alması amaçlanıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın