Mesut Özil Gündemde

 Mesut Özil Gündemde
Okunuyor Mesut Özil Gündemde

Süper Lig’de üst üste yaşanılan puan kayıpları nedeniyle Fenerbahçe’de teknik direktör Vitor Pereira  ile yollar ayrılmıştı.

Ayrılığın ardından sarı lacivertlileri bir dönem çalıştıran teknik direktör İsmail Kartal, yeniden göreve getirildi. İsmail Kartal’ın Kanaryanın yeni hocası olmasıyla birlikte geçtiğimiz aylarda yapmış olduğu Fenerbahçe açıklamaları gündem oldu

Futbol Plus YouTube kanalında fotomac.com.tr’den Ömer Faruk Özcan’a Mesut Özil hakkında konuşan Kartal, Fenerbahçe’de sistem değişikliğini işaret etmiş ve Mesut Özil’den verim alınmasını söylemişti. Mesut Özil’in İsmail Kartal ile birlikte nasıl bir performans göstereceğini merak ediliyor.

İŞTE İSMAİL KARTAL’IN O AÇIKLAMALARI:

-Mesut Özil’in yeterli verim verememe sebebinin Vitor Pereira’nın oynattığı sistem mi?

Mesut Özil buraya geldiğinde zaten uzun bir dönem oynamıyordu. Ara vermişti, sonra bir sakatlık geçirdi. Tam toparlanıyor derken ağır bir gribe yakalandı.

Bir türlü o temposunu yakalayamadı. Tabii ki antrenmanlardaki performansını biz bilemiyoruz. Dışarıdan baktığımız kadarıyla Mesut’un biraz daha şans bulması gerekiyor.

“MESUT’U KAZANMASI LAZIM”

Hoca ile arasındaki diyaloglara da bağlı. Mesut’u kazanması yönünde ben bir Fenerbahçeli olarak isterim. Mesut’un kalitesi, becerisi tartışılmayacak dünya çapında bir oyuncu. Burada karar verecek kişi hoca olduğu için değerlendirmesini de Pereira yapacaktır.

Fenerbahçe, 3. bölgede futbol oynamak isteyen bir takım. Bunu oynayacak kaliteli oyuncuları da var.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın