Mesut Özil Derbiye Hazırlanıyor

 Mesut Özil Derbiye Hazırlanıyor
Okunuyor Mesut Özil Derbiye Hazırlanıyor

Fenerbahçe’de ilk antrenmanına önceki gün çıktılar. Yıldız futbolcu, Kayserispor maçının olduğu dünü de boş geçmedi. Uzun süredir oynamadığı için maç eksiği bulunan ve kadroya alınmayan 32 yaşındaki yıldız, dün Samandıra Tesisleri’nin yolunu tuttu. Mesut, eşofmanlarını giydi, bireysel idmanı için sahaya çıktı. 

Bulut, Çok Memnun

Dünyaca ünlü futbolcu, Erol Bulut’un  hazırladığı özel programı performans uzmanı Fatih Yıldız eşliğinde uyguladı. Önce ısınma hareketleri yapan Mesut Özil, ardından düz koşuya geçti. Tecrübeli oyuncu daha sonra toplu istasyon hareketleri yaptı. Mesut, antrenmanı şut çalışmalarıyla noktaladı. Yıldız futbolcunun çalışma konusundaki istekli hali, Erol Bulut’u fazlasıyla memnun etti.

Hedef Galatasaray

Fenerbahçe’de ana hedef, Mesut Özil’in 6 Şubat’ta Kadıköy’de oynanacak Galatasaray derbisinde sahada olmasını sağlamak. Yıldız futbolcunun dev maça ilk 11’de başlaması beklenmiyor. Ancak Mesut’un Aslan’a karşı en az yarım saat görev yapması hedefleniyor. Sarı-Lacivertliler böylece ezeli rakibine karşı adeta gövde gösterisi yapacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın