Mergim Berisha Fenerbahçe’de

 Mergim Berisha Fenerbahçe’de
Okunuyor Mergim Berisha Fenerbahçe’de

Yeni sezonun transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe’de hareketlilik devam ediyor. Bu sezon kupayı almayı hedefleyen Kanarya çok iddialı ….

Forvet takviyesine yoğunlaşan Fenerbahçe rotasını belirledi. Sarı-Lacivertliler Salzburg forması giyen Mergim Berisha ile anlaşma sağladı. Mergim Berisha Fenerbahçe’ye imza atmak üzere kulüp binasına geldi.

ANLAŞMA SAĞLANDI

Son olarak Diego Rossi’yi transfer eden Fenerbahçe’de son dakika gelişmesi yaşanıyor. Uzun süredir forvet transferi için çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe’nin Salzburg’ta forma giyen Mergim Berisha ile anlaştı.

Fenerbahçe’nin anlaşma sağladığı Mergim Berisha, Sarı-Lacivertlilere imza atmak üzere kulüp binasına geldi.

23 yaşındaki Mergim Berisha, geçtiğimiz sezon Avusturya ekibiyle çıktığı toplam 42 maçta 22 gol, 14 asistlik müthiş bir performans sergilemişti.

MERGIM BERISHA ;

11 Mayıs 1998 tarihinde Almanya’da dünyaya gelen Mergim Berisha, kariyerine Salzburg’un altyapısında başladı. A takıma yükseldikten sonra birçok takıma kiralandı. Berisha sırasıyla LASK, Magdeburg ve Altach’a gönderildi.

Yüksek boyuna rağmen top hakimiyeti ve bitiriciliğiyle dikkat çeken Mergim Berisha, attığı gol ve yaptığı asistlerle dikkat çekiyor.

PİYASA DEĞERİ 10 MİLYON EURO

Salzburg ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Mergim Berisha’nın güncel piyasa değeri 10 milyon euro.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın