Martins’den Beşiktaş’a Yeşil Işık

 Martins’den Beşiktaş’a Yeşil Işık
Okunuyor Martins’den Beşiktaş’a Yeşil Işık

Süper Lig’ başaralı bir başlangıç yapan Beşiktaş çok iddialı , bu sezonda şampiyonluğu almak isteyen teknik direktör Sergen Yalçın emin adımlar atmaya devam ediyor….

Süper Lig’de birici hafta dolmasın rağmen Kara Kartal’da transfer sesleri gelmeye devam ediyor.

Beşiktaş’ın orta saha için düşündüğü yıldız Fernando Lucas Martins’le ile ilgili flaş gelişmeler yaşanıyor.

Beijing Guon’ın   Brezilyalı oyuncusu Fernando Lucas Martins A Spor’a konuştu. Beşiktaş taraftarlarının sosyal medyadaki ilgisine teşekkür eden Sambacı, “Beşiktaş taraftarının bana ve aileme gösterdiği sevgi ve desteğe teşekkür etmek istiyorum. Çok sayıda olumlu mesaj gönderiyorlar ve bu yüzden çok mutluyum, siz harikasınız” dedi.

Beşiktaş taraftarlarının sosyal medyadaki ilgisine teşekkür eden Sambacı, “Beşiktaş taraftarının bana ve aileme gösterdiği sevgi ve desteğe teşekkür etmek istiyorum. Çok sayıda olumlu mesaj gönderiyorlar ve bu yüzden çok mutluyum, siz harikasınız” dedi. Kulübüyle sözleşmesini feshettiğini belirten 29 yaşındaki futbolcu, “Şu anda boştayım ve Beşiktaş’tan bana ilgi olursa oldukça istekli bir şekilde oturup konuşabilirim. Bana ve aileme gösterdiğiniz sevgi için teşekkür ederim. Kalbim sizinle” diye konuştu.

Bu gelişme üzerine Beşiktaş’a yeşil ışık yakan yıldız oyuncu için girişimlerde bulunulduğu gelen bilgiler arasında

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın