Marius Sumudica’dan Milli Takım’a Yeşil Işık Yaktı

 Marius Sumudica’dan Milli Takım’a Yeşil Işık Yaktı
Okunuyor Marius Sumudica’dan Milli Takım’a Yeşil Işık Yaktı

Rumen teknik direktör Marius Sumudica, A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş’in gönderilmesinin ardından Milli Takım’a yeşil ışık yaktı.

Türkiye’de Kayserispor, Gaziantep ve Çaykur Rizespor’u çalıştıran Rumen teknik direktör Marius Sumudica, A Milli Takımı çalıştırmak istiyor.

Rumen gazeteci Emanuel Roşu’ya konuşan Sumudica, Türkiye A Milli Takımı Teknik Direktörü adayları arasında isminin geçmesinin kendisi için onur verici olduğunu söyleyerek, “Bu Türkiye’de işime saygı duyulduğunun bir göstergesi. Orada çalışmaktan gerçekten keyif aldım. Şenol Güneş harika bir antrenör. Kendisi beni Süper Lig’de takım çalıştırırken ziyaret etmişti ve aramızdaki uyumu takdir etmiştim. Türkiye büyük bir futbol ülkesi.” ifadelerini kullandı.

SÜPER LİG SORUSU: HAZIRIM

50 yaşındaki teknik adam Süper Lig’den teklif alıp almadığına ilişkin ise “Kayserispor ve Gaziantep’te yakaladıklarımı tekrarlamak için bir sonraki adımıma dikkat etmem gerekiyor. Geleceğimi dikkatli bir şekilde değerlendiriyorum. Yeni bir mücadele için kendimi hazır hissediyorum.” dedi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın